واکسیناسیون ۲۰۰۰ کارگر خدمات شهری شهرداری مشهد در برابر کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:20 - سه‌شنبه 24 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۳۳۷۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: طرح واکسیناسیون ۲۰۰۰ نفر از کارگران خدمات شهری علیه ویروس کرونا در مرحله اول با همکاری مراکز درمانی شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "رضا خواجه نائینی" در حاشیه آغاز طرح واکسیناسیون کارگران خدمات شهری شامل نیرو‌های پاکبان و تطهیر کنندگان علیه ویروس کرونا و با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه کارگران خدمات شهری جزو گروه‌های پرخطر هستند، موضوع اختصاص سهمیه واکسن برای این قشر زحمت‌کش با همکاری معاونت خدمات شهری، دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مراکز درمانی شهرداری مشهد در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در مرحله اول که امروز آغاز شد ۲۰۰۰ دوز واکسن به شهرداری مشهد اختصاص داده شد و نیرو‌های سازمان فردوس‌ها شامل تطهیر کنندگان، رانندگان آمبولانس‌های حمل متوفی و کارگران حوزه پسماند و بخشی از پاکبانان که دارای سن بالاتری هستند در مرکز درمانی شماره سه شهرداری مشهد و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی واکسینه شدند.

خواجه نائینی ادامه داد: درمجموع خدمات شهری شهرداری مشهد دارای حدود ۱۱هزار نیروی کارگری است که در چند مرحله و با توجه به سهمیه‌ای که به شهرداری اختصاص داده شود علیه کرونا واکسینه می‌شوند.

نیرو‌های کارگری حوزه معاونت خدمات شهری بیشتر از بقیه افراد، در معرض ابتلا به این بیماری هستند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۶°