فراخوان اولین آزمون استخدامی ۱۴۰۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:30 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۳۴۰۵
تاریخ انتشار : جمعه ۰۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری به عنوان اولین آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ در فروردین ماه جاری اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سازمان اداری و استخدامی کشور با ۱۹۸۰ مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه نیز ۱۹۵۰ مجوز استخدامی را تامین اعتبار کرده است.

طبق نیازسنجی وزارت علوم نیرو‌های مورد نیاز دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری نزدیک به سه هزار نفر عنوان شده است که عمدتاً در رشته‌های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی استخدام می‌شوند و در رشته‌های عمومی جذب نیرو وجود ندارد.

فروردین ماه جاری نیز آزمون سراسری استخدام پیمانی غیرهیئت علمی برای کل دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برگزار می‌شود و افراد پذیرفته شده در آزمون در ماه‌های اردیبهشت و خرداد مصاحبه‌های خود را انجام خواهند داد و در نهایت از اول تیر ماه در مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشغول به کار می‌شوند.

فرایند برگزاری آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود، بر این اساس در فروردین ماه جاری آگهی استخدام منتشر می‌شود.

با توجه به اینکه یک آگهی استخدام هم در اردیبهشت و خرداد سال آینده برای کلیه دستگاه‌های سراسر کشور منتشر می‌شود، بر این اساس برای مراکز آموزش عالی و پژوهشی آزمون جداگانه و اختصاصی برگزار خواهد شد. نیرو‌های شرکتی نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°