تغییر ساعت شروع منع تردد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:34 - دوشنبه 30 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۳۴۹۲
تاریخ انتشار : شنبه ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا درباره تغییر ساعت تردد شبانه گفت: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به تغییر ساعتی که از اول فروردین ایجاد شد، از امشب شروع محدودیت تردد‌های شبانه از ساعت ۲۱ به ساعت ۲۲ تغییر خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار تیمور حسینی گفت: این محدودیت شامل همه شهر‌های آبی، زرد، نارنجی و قرمز در سطح کشور می‌شود و شروع محدودیت‌های از ساعت ۱۰ شب و خاتمه آن ساعت ۳ بامداد خواهد بود.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بعد از ابلاغ رسمی به پلیس در مبادی ورودی و خروجی اطراف تهران محدودیت تردد کرونایی اعمال می‌شود.

سردار حسینی افزود: با توجه به شرایط ویژه‌ای که تهران و کرج دارند این دو شهر مثل قبل یکپارچه در نظر گرفته شده‌اند؛ بنابراین تردد بین تهران و کرج مانعی ندارد و از آنجایی که تهران همیشه بیشترین سفر را به نقاط مختلف به ویژه نقاط شمالی و استان‌های شمالی دارد، پیش‌بینی می‌شود در روز‌های آینده شاهد کاهش تردد‌ها باشیم.

او گفت: با توجه به محدودیت‌های ابلاغ شده منتظر هستیم مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت مکتوب و رسمی به پلیس ابلاغ شود تا ما پس از وصول مصوبه برای اجرای محدودیت‌ها اقدام کنیم.

جانشین پلیس راهور ناجا افزود: در حال حاضر تعداد شهر‌های قرمز بر اساس مصوبه ابلاغی ۲۸ و تعداد شهر‌های نارنجی ۵۱ شهر است و بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از این شهر‌ها ممنوع است؛ البته شهر‌هایی که به تازگی تغییر رنگ داده و وارد فهرست شهر‌های قرمز و نارنجی شده‌اند و افراد غیر بومی که به آن شهر‌ها سفر کرده‌اند و اکنون در آن شهر‌ها حضور دارند، ۷۲ ساعت فرصت دارند به شهر‌های خود برگردند.

او تاکید کرد: به طور دقیق محدودیت‌های ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از آن‌ها اعمال خواهد شد و سرپیچی از آن‌ها ها هم مشمول جریمه می‌شود.

سردار حسینی افزود: افراد متخلف در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های نارنجی هم ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۹°