قدردانی از کارکنان و برنامه سازان رسانه ملی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:52 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۳۶۷۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱
رئیس سازمان صداوسیما از مدیران، کارکنان و برنامه سازان رسانه ملی بابت تولید برنامه‌های جذاب در ایام نوروز تشکر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای علی عسکری در نخستین جلسه شورای معاونان سازمان در سال جدید با اشاره به مخاطب بیش از ۸۲ درصدی برنامه‌های رسانه ملی در هفته نخست نوروز ۱۴۰۰ تاکید کرد: باید از همه مدیران، همکاران و برنامه سازان رسانه ملی که با مجاهدت و تلاشی مثال زدنی برنامه‌های جذابی برای مردم تهیه کردند، تشکر کنم و به همه آن‌ها خداقوت بگویم.
وی گفت: در شرایطی که در یک سال گذشته، کرونا فعالیت همکاران را در عرصه سخت و حساس برنامه سازی دشوار کرده بود، اما شاهدیم همکاران و برنامه سازان سازمان صداوسیما با غیرتی مثال زدنی برنامه‌های موثر و موردپسند مخاطب را به آنتن نوروز امسال رساندند و توانستند رضایت افکارعمومی را بدست آورند.
رییس رسانه ملی نصاب شکنی سریال‌های هفته نخست نوروز و ویژه برنامه‌های تحویل سال را نسبت به سالیان گذشته قابل توجه دانست و تصریح کرد: در شرایطی که جذب مخاطب نسبت به قبل در عرصه رسانه بسیار سخت‌تر شده است، اما برنامه سازان مبتکر رسانه ملی توانستند هنرمندانه مخاطب را با خود همراه کنند و حتی نسبت به سال قبل پیشرفت کمی و کیفی قابل توجهی داشته باشند.
وی با بیان اینکه انتخاب شعار سال جدید با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها مسئولیت سازمان صدا و سیما را بسیار سنگین‌تر می‌کند گفت: معاونت‌های سازمان باید همچون سال‌های قبل که درباره رونق و جهش تولید موثر کار کردند با برنامه ریزی دقیق پیگیر رفع موانع تولید و پشتیبانی از واحد‌های تولیدی کشور باشند.
رییس رسانه ملی گزارش‌های تحقیقی خبر در سال جهش تولید را تاثیر گذار در سیاست گذاری‌های کلان کشور توصیف کرد و افزود: معاونت سیاسی در همه بخش‌ها باید با چنین طراحی حرکت کند تا بتوانیم موثرتر از سال ۹۹ در کنار جهادگران عرصه تولید کشور باشیم.
آقای علی عسکری با اشاره به درپیش بودن ماه مبارک رمضان و انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تاکید کرد: همه مدیران و همکاران سازمان صداوسیما باید با تلاشی مضاعف خود را برای این دو مناسبت مهم آماده کنند تا با توجه به شرایط کرونایی مانند سال گذشته و حتی بهتر از آن مردم از برنامه‌های معنوی رسانه ملی در ماه میهمانی خدا بهره‌مند شوند.
رییس رسانه ملی افزود: درباره انتخابات امسال هم باید همچون گذشته با برنامه ریزی‌هایی زمینه حضور پرشور و شعور مردم را فراهم کنیم و این وظیفه‌ای سنگین برای همه ما محسوب می‌شود که باید با دقت و بی طرفی آن را انجام دهیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°