انتخابات شورای شهر کرمان به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:16 - سه‌شنبه 24 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۳۷۴۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
استاندار کرمان از برگزاری انتخابات شورای شهر کرمان به صورت الکترونیکی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مهر؛ علی زینی‌وند ظهر چهارشنبه در ستاد انتخابات استان کرمان به تعامل مناسب بین هیئت‌های اجرایی و نظارت در استان کرمان اشاره کرد و گفت: فرآیند انتخابات طبق قانون درحال انجام است.

وی با بیان اینکه انتخابات شورا‌های شهر و روستا در مرکز استان کرمان به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، افزود: باید همه امکانات مورد نیاز برای انتخابات در شهرستان‌ها توسط فرمانداری‌ها فراهم و ملزومات خریداری شود.

زینی وند با اشاره به اینکه هیئت‌های اجرایی براساس قانون عمل می‌کنند، بیان کرد: هیئت‌های اجرایی بدون مستندات قانونی و مستدل حق ندارد کسی را رد صلاحیت کنند.

محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان هم در این جلسه با اشاره به برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر کرمان به صورت الکترونیکی گفت: با توجه به اپیدمی کرونا باید تعداد دقیق عوامل دخیل در برگزاری انتخابات برای گرفتن تست کرونا مشخص شود.

علیار اسکندری نسب مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان هم در ادامه این جلسه بیان کرد: برای انتخابات شورای اسلامی شهر کرمان به یک هزار و ۵۰ صندوق الکترونیکی اخذ رأی نیاز است که این میزان موجود است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۶°