ثبت نام ۵۲ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه تفرش آشتیان و فراهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:58 - سه‌شنبه 24 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۳۷۵۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۵۲ داوطلب در چهارمین روز از مهلت قانونی ثبت نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نام نویسی کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از ایرنا؛ بهروز اکرمی" شامگاه چهارشنبه گفت: تا پایان چهارمین روز نام نویسی، ثبت نام ۳۵ نفر از داوطلبان نهایی شده و ثبت نام ۱۷ نفر از این افراد تکمیل نشده و در دست بررسی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تصریح کرد: تمامی داوطلبان ثبت نام کننده در چهارمین روز از مهلت قانونی نام نویسی، مرد و یک نفر زن است.
وی تاکید کرد: ۳۰ نفر از داوطلبان به صورت حضوری در فرمانداری تفرش و یا وزارت کشور و ۲۲ نفر از طریق روش‌های ثبت نام غیرحضوری در این انتخابات ثبت نام کردند.
انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.
صلاحیت نامزد رای آورده در مجلس شورای اسلامی برای احراز کرسی نمایندگی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان تایید نشد و امور این حوزه انتخابیه در مدت سپری شده از فعالیت خانه ملت، از سوی نماینده حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب دنبال شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۶°