اقتصاد مقاومتی، راهبرد اصلی دولت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۳۸۹۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
معاون اول رییس جمهوری گفت: اقتصاد مقاومتی، راهبرد اصلی دولت در همه استان‌ها است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اسحاق جهانگیری امروز در بدو ورود به شهر مشهد در جمع خبرنگاران افزود: استان خراسان رضوی مهمترین استان کشور از نظر جمعیت، وسعت و شرایط فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است.

وی با اشاره به شرایط و پتانسیل‌های کنونی این استان در زمینه‌های صنعتی، کشاورزی، خدمات و گردشگری زیارتی، گفت: این استان می‌تواند همواره به کانون‌های مهم توسعه و پیشرفت ایران تبدیل شود.

دکتر جهانگیری همچنین با اشاره به هم مرز بودن این استان با دو کشور دوست و همسایه، افغانستان و ترکمنستان افزود: این ظرفیت می‌تواند زمینه صدور کالا‌ها و ارتباط اقتصادی با این کشور‌ها را فراهم کند.

معاون اول رئیس جمهور‌ی با اشاره به افتتاح طرح‌های مهم شهری در مشهد در این سفر خاطرنشان کرد: مشهد بعد از تهران کلان شهر بزرگ کشور است و با مسایل پیچیده در بخش‌های حمل و نقل، زیبا شناسی و حاشیه نشینی متعددی روبرو است که باید به این مسایل توجه شود.

دکتر جهانگیری تصریح کرد: در این سفر جلسات متعددی با مسئولان استان برگزار می‌شود که امیدوارم به نتایج خوبی برای توسعه و پیشرفت استان خراسان رضوی دست یابیم.
 
 
معاون اول رئیس جمهوری به منظور شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی و افتتاح چند طرح شهری و آموزشی از جمله افتتاح بخشی از تقاطع غیر هم سطح نمایشگاه بین المللی مشهد صبح امروز وارد مشهد شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °