جزئیات دورکاری کارمندان تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:54 - چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۰۷۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا ۵۰ درصد و ادارات با کار غیر ضروری حداکثر تا ۳۰ درصد می‌توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از ایرنا، غلامرضا عباس پاشا در مورد روند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش آمار‌های کرونا، گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهر‌های قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می‌توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می‌توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی تاکید کرد: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است، برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با ۱۵ نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضروری و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم‌الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهر‌های قرمز به تمامی دستگاه‌های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای آن نیز نظارت خواهد شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۲°