نام‌نویسی۹۵۰۰ داوطلب در روز نخست برای انتخابات شوراهای روستا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:48 - دوشنبه 23 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۴۱۴۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ۹۵۰۰ نفر برای انتخابات شوراهای روستا تا پایان روز اول و ۲۹ تن برای انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری تا پایان روز چهارم نام‌نویسی کرده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت امروز دومین جلسه اصلی ستاد انتخابات کشور با حضور اعضاء و مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد انتخابات در محل وزارت کشور برگزار شد.

موسوی اظهار داشت: در دومین جلسه اصلی ستاد انتخابات کشور در سال ۱۴۰۰، کمیته‌های تخصصی ستاد، گزارش آخرین آمادگی‌ها برای برگزاری انتخابات را مطرح و زمینه‌های موجود برای تصمیم گیری‌های جدید ستاد در این ارتباط مورد تبادل نظر و اتخاذ تصمیم قرار گرفت.

دبیر ستاد انتخابات کشور افزود: در این جلسه همچنین استاندار خراسان جنوبی که به عنوان میهمان مدعو در جلسه ستاد حضور یافت، گزارشی از شرایط انتخاباتی استان خراسان جنوبی و بعلاوه تصویر دقیق آمادگی‌های ستاد انتخابات خراسان جنوبی برای برگزاری انتخابات خرداد ۱۴۰۰ را ارائه کرد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جلسه امروز خود همچنین با بررسی آخرین تحولات مرتبط با روند مدیریت بیماری کرونا در کشور، تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری انتخابات در شرایط شیوع کرونا را مرور و روند تصویب پروتکل برگزاری انتخابات در شرایط کرونا را مورد بررسی قرار داد.

موسوی ادامه داد: در جلسه امروز ستاد انتخابات کشور، همچنین گزارش روند ثبت نام انتخابات شورا‌های روستا تا پایان روز اول ثبت نام مشتمل بر ۹۵۰۰ نفر و همچنین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری تا پایان روز چهارم ثبت نام شامل ۲۹ نفر، مطرح و مورد ارزیابی قرار گرفت.

پیش از این استانداران تهران، خراسان رضوی و البرز با حضور در ستاد انتخابات کشور، گزارش آمادگی‌های استان برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را ارائه کردند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°