تاکید رئیس جمهوری بر حمایت از واکسن‌سازان داخلی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:47 - دوشنبه 23 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۴۱۶۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
رئیس جمهوری بر ضرورت تسریع در تامین واکسن مورد نیاز مردم و همچنین حمایت از شرکت‌های تولید کننده داخلی برای تولید واکسن تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پی گزارش ارائه شده از سوی دستگاه‌های ذیربط درخصوص مراحل تهیه واکسن خارجی و تامین اولین سهمیه از سبد کوواکس و همچنین تلاش‌های وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در تداوم برنامه ریزی‌ها برای تامین واکسن به مقدار مورد نیاز و موفقیت‌های بدست آمده در زمینه ساخت واکسن داخلی توسط شرکت‌های مختلف، از تلاش‌ها و اقدمات انجام شده در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.

روحانی در پی نوشت این گزارش همچنین بر ضرورت تسریع در تامین واکسن مورد نیاز و همچنین حمایت از شرکت‌های داخلی برای ساخت واکسن کرونا به رغم همه فشار‌ها و تحریم‌ها در این حوزه تاکید کرد.

رئیس جمهوری در پی‌نوشت خود، بار دیگر با تاکید دوباره بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و شفاف درمورد تامین واکسن و روند واکسیناسیون گروه‌های هدف براساس اولویت‌های تعیین شده در سند ملی واکسیناسیون، نوشت: تمامی اقدامات در زمینه واکسن کرونا از لحظه ورود تا تزریق به افراد، به صورت آنلاین و کاملا شفاف باید اطلاع رسانی شود تا هیچگونه تردید و ابهامی در افکار عمومی باقی نماند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°