رایزنی دبیر با رئیس اتحادیه جهانی کشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:52 - جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۴۴۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
رئیس فدراسیون کشتی، جلسه‌ی دو ساعته‌ای را با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در مورد مسائل مختلف کشتی برگزار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در این جلسه لالوویچ ابتدا در مورد برنامه‌ها و کار‌های انجام شده توسط اتحادیه جهانی کشتی در چند ماه گذشته و همچین برنامه‌های آتی آن صحبت‌هایی را ارائه داد.

در ادامه نیز علیرضا دبیر گزارشی از عملکرد خود در فدراسیون کشتی در ۲۰ ماه گذشته ارائه و در مورد نمایندگان ایران برای کسب کرسی‌های آسیایی و جهانی رایزنی کرد.

رئیس فدراسیون کشتی پیگیر این است که از ظرفیت تمامی قهرمانان المپیک و جهان در فدراسیون کشتی استفاده کند به لاوویچ گفت: قرار نیست که در تمامی پست‌ها حضور داشته باشم و خواسته ام این است که هر یک از قهرمانان بزرگ کشورمان، قسمتی از کار را بر عهده بگیرند و به همین منظور عباس جدیدی را به عنوان کاندیدای شورای آسیا و پست دبیرکلی معرفی کرده ایم.

وی ادامه داد: برای خودم چیزی نمی‌خواهم و تمام تلاشم این است که بتوانم در راستای اعتلای ورزش ملی کشورم گام بردارم و حمایت کامل خود را از جدیدی به عنوان فردی کاربلد و مدیر برای حضور در شورای کشتی آسیا اعلام می‌کنم.

دبیر همچنین با حمایت از کاندیداتوری سوریان به عنوان عضو اتحادیه جهانی افزود: سوریان بسیار با انگیزه است و در این مدت در پست نایب رئیسی فدراسیون در کار‌های اجرایی به کشتی ایران کمک کرده و قطعا همانطور که در دوران قهرمانی فردی بسیار سخت کوش و تأثیر گذار بود، می‌تواند برای اتحادیه جهانی نیز مثمرثمر باشد.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین به لالوویچ گفت: طبق قولی که به شما داده بودم بدهی‌های معوق فدراسیون را پرداخت کردم و تیم‌های ایران نیز در رقابت‌های اتحادیه جهانی حضوری پر رنگ داشته اند.

لالوویچ نیز در این جلسه با اشاره به قدمت و جایگاه کشتی ایران در جهان از عملکرد کشتی گیران ایرانی در میادین مختلف تمجید کرد و ایران را یکی از کشور‌های تأثیرگذار در کشتی جهان دانست.

در پایان این جلسه رئیس فدراسیون کشتی از رئیس اتحادیه جهانی برای حضور در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده به عنوان یکی از بزرگترین کمپ‌های تمرینی ورزشی جهان در اردیبهشت دعوت کرد که رئیس اتحادیه جهانی این قول را داد که اگر در تاریخ مدنظر جلسه‌ای با IOC نداشته باشد در ایران حضور خواهد یافت.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۸°