توسعه فرهنگ پژوهش در کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:34 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۴۷۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، راه‌اندازی شتابدهنده تخصصی سلول‌های بنیادی و طب بازساختی در دانشگاه علوم پزشکی را گامی ارزشمند دانست و گفت: خوشحالم که فرهنگ تحقیق و پژوهش در کشور در حال توسعه است، اما این اقدام شروع یک راه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سورنا ستاری روز یکشنبه در حاشیه راه‌اندازی شتابدهنده تخصصی سلول‌های بنیادی و طب بازساختی در جمع خبرنگاران افزود؛ این کار می‌تواند فرهنگ آموزش و پژوهش را در دانشگاه‌ها تحت تاثیر جدی قرار دهند.
 
وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران در حوزه سلول‌های بنیادی و طب بازساختی دانشگاهی پیشرو است، بیان کرد: در آینده شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه‌ها خواهیم بود.
 
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: علاوه بر راه اندازی شتابدهنده و موضوعاتی دیگری که در حوزه توانبخشی در این دانشگاه اتفاق افتاد، پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در غرب تهران قرار است راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه با حمایت‌های استاندار تهران این کار شتاب خواهد گرفت، اظهارکرد: این کار سبب اتفاقات خوبی در آینده خواهد بود، اما شروع یک حرکت بزرگ در این دانشگاه است.

نخستین جلسه هیات امنا پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران، همزمان با افتتاح شتابدهنده تخصصی سلول‌های بنیادی و طب بازساختی برگزار شد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، جلیل کوهپایه زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این جلسه حضور داشتند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°