تمدید مهلت برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش ‌دفاع دکتری دانشگاه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:18 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۴۸۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش‌دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا ۶ اردیبهشت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد علی‌اکبری با اشاره به برگزاری جلسات پیش‌دفاع متمرکز در اردیبهشت ۱۴۰۰، گفت: پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص تعطیلی واحد‌های دانشگاهی مقرر شد مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش‌دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا ۶ اردیبهشت تمدید شود.
علی اکبری ادامه داد: دانشجویانی که تا آخر وقت اداری (ساعت ۱۵:۳۰) روز دوشنبه ۶ اردیبهشت، رساله‌های آن‌ها در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار قرار گرفته باشد، مجاز به رزرو برای شرکت در جلسات پیش‌دفاع متمرکز هستند.
به گفته وی این دسته از دانشجویان باید در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت برای رزرو جلسه پیش دفاع به سامانه وادافا (https://vadafa.iauec.ac.ir) مراجعه کنند و تاریخ و زمان مورد نظر خود برای برگزاری جلسه را رزرو کنند.
وی با بیان اینکه تاریخ شروع جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، ۲۵ اردیبهشت است، گفت:دانشجویانی که به هر دلیل نتوانند در این دوره پیش‌دفاع متمرکز شرکت کنند، باید در دوره‌ی بعدی شرکت کنند.
مشاور رئیس دانشگاه اه آزاد اسلامی افزود: دانشجو، استاد راهنما و واحد دانشگاهی موظف به تکمیل و ارسال مدارک و مستندات لازم در سامانه پژوهشیار هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°