ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری حضوری است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:56 - دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۴۹۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به ثبت نام حضوری شرکت‌کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم را از حیث پروتکل‌های بهداشتی رعایت کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 جمال عرف در گفتگو با برنامه «رویداد» با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا، گفت: روز آخر معمولا جمعیت بیشتری استقبال خواهند کرد و کسانی که نسبت به محیط پیرامون خود احساس مسئولیت می‌کنند، کمک نمایند تا اقدامات در شورا‌ها به نحو احسن انجام شود.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای روستا‌ها در حال حاضر و پیشتر شهر‌ها ثبت نام کرده بودند، افزود: بیش از ۵۰ هزار نفر اقدام به ثبت نام کردند و اسامی به هیئات نظارت ارسال می‌شود تا آن‌ها نیز بررسی کنند.

عرف با اشاره به بیشتر شدن نسبت ثبت نام کنندگان زن نسبت به مردان، گفت: امیدواریم خانم‌ها با استقبال بیشتر در این عرصه نقش آفرینی کنند.

معاون وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت نام در پایان سال قبل، گفت: نتایج هنوز اعلام نشده، ولی هیئات نظارت وظایف خود را انجام می‌دهند.

عرف همچنین در خصوص ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ۲۱ اردیبهشت ثبت نام آغاز می‌شود و بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث پروتکل‌های بهداشتی رعایت کنیم.

وی در این گفتگوی کوتاه رادیویی با اشاره به ثبت نام حضوری شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد از لحاظ رعایت پروتکل‌ها تلاش خواهیم کرد مشکلی پیش نیاید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°