تزریق واکسن به شورای شهر آبادان تکذیب شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:13 - چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۸۸۲
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
رئیس شورای عالی استان ها گفت: اعضای شورای شهر آبادان از سهمیه واکسن پاکبانان استفاده نکرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استان ها با تکذیب اخبار منتشر شده در برخی از رسانه ها، مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر آبادان از واکسن های در نظر گرفته شده برای پاکبانان استفاده کرده اند، گفت: خود من نیز از شنیدن این خبر نگران شدم و بلافاصله موضوع را پیگیری کردم.

احمدی با بیان اینکه در پیگیری های خود با امام جمعه محترم و شهردار آبان تماس گرفته، اظهار داشت: بر اساس پیگیری ها نام اعضای شورای شهر در فهرست کسانی که واکسن زده اند نیست.

وی با اشاره به اینکه آبادان 500 پاکبان دارد، افزود: در کل 219 سهیمه برای پاکبان ها در نظر گرفته شده بود اما در روز اول، فقط 30 نفر برای دریافت سهمیه خود مراجعه می کنند.

رئیس شورای عالی استان ها افزود: اکثر پاکبانها تحت تاثیر سوء تبلیغات فضای مجازی بودند و گمان می کردند که این واکسن ها مضر است!

احمدی گفت: در مجموع 104 نفر واکسن زده اند که 8 نفر از آنها از مدیران شهرداری و 24 نفر از شهروندان دارای بیماری زمینه ای بودند و ما بقی نیز پاکبان هستند.

وی افزود: هم اکنون  115 واکسن باقی مانده است.

رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه اظهاراتی مانند سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر با ماسک به محل واکسیناسیون رفته اند، توجیهی ندارد، افزود: همه کسانی که واکسن زده اند کارت ملی همراه داشته اند.

احمدی تصریح کرد: اگر در این زمینه شهرداری قصور کرده دستگاه قضا باید ورود کند و آنها را تحت تعقیب قضایی قرار دهد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°