مزایده سراسری شماره 1113 املاک و مستغلات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:39 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۴۹۰۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
نخستین مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی در سال جاری برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی، آخرین مهلت ارسال پیشنهادات برای شرکت در این مزایده ساعت 24 روز شنبه 4 اردیبهشت 1400 است.
 
در این مزایده 52 واحد مسکونی، 23 باب مغازه، 8 قطعه زمین، 6 قطعه باغ و اراضی، 5 دستگاه آپارتمان و یک واحد صنعتی عرضه می شود.
 
جزئیات این مزایده که با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی انجام می شود در سایت ستاد منتشر و زمان رمزگشایی پیشنهادات نیز ساعت ۱۴ روز یک شنبه 5 اردیبهشت تعیین شده است.

ضمنا رعایت موارد ذیل الزامی می‌باشد:

۱-برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می‌باشد و کلیه‌ی مراحل فرایند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادات دربستر سامانه‌ی مذکور انجام می‌پذیرد.

۲-متقاضیان شرکت در مزایده می‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با شماره‌های دفترثبت نام ۸۵۱۹۳۷۳۶ و مرکز راهبری و پشتیبانی به شماره‌ی ۴۱۹۳۴ تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی به نشان setadiran.irWWW.TAMLIKI.IR eauc. مراجعه نمایند.

۳- خریداران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدید از املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن ۴۴۹۰۷۶۰۲ و ۴۴۹۰۳۳۷۲ هماهنگی لازم بعمل آورند.

۴-شرکت کارمندان دولت در مزایده منع قانونی دارد.

۵- متقاضیان محترم جهت اخذ اطلاعات و آگاهی از شرایط و نحوه­ی انعقاد قرارداد به نمایند گی‌های سازمان مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید بعمل آورند.

۶-املاکی که دارای شریک مشاعی بوده و همچنین املاکی که فاقد سند مالکیت ثبتی می­باشندتخلیه بر عهده خریدار است و از طریق تنظیم صلح نامه واگذار می­گردد.

۷-همزمان با انعقاد قرارداد با برنده مزایده، در املاکی که فاقد مفاصاحساب شهرداری و اداره امور مالیاتی باشد به برنده وکالت داده می­شود تا ظرف مدت ۲ ماه از تاریخ عقد، ضمن مراجعه به مبادی ذیربط اقدامات لازم جهت اخذ مفاصا حساب­ها و استعلامات مربوطه به عمل آورد. در صورت عدم اقدام در موعد مقرر سازمان مسئولیتی در قبال پرداخت بدهی­ها و خسارات احتمالی نخواهد داشت. هرگاه که مبلغ لازم جهت تسویه مفاصاحساب ماخوذه بیش از مبلغ قرارداد فیمابین باشد سازمان حق فسخ قرارداد را برای خود محفوظ می­دارد.

۸- در فروش اقساطی، برندگان ملزم به پرداخت سود اقساط به میزان سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار در قرارداد‌های فی مابین می‌باشند

۹-حضورمتقاضیان محترم در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°