شهادت عامل اصلی قدرت ماست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۱۵۰۱۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
سرلشکر سلامی گفت: از دست دادن سردار حجازی برای ما مصیبتی است غم انگیز و دردناک؛ اما شهادت عامل اصلی قدرت ماست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: باید یک انقلاب شکوهمند به وسعت انقلاب اسلامی ایران رخ دهد، و یک جنگ به مقیاس جهانی شکل بگیرد، و صحنه مقاومتی از غرب تا شرق جهان اسلام علیه قدرت استکباری سازمان یابد و یک مرد در قلب همه این نبرد‌های بزرگ ساخته شود تا سید محمد حجازی سرلشکر بزرگ ما از آن خارج شود.
 وی افزود: سردار حجازی هم "مدخل صدق" و هم "مخرج صدق" را در این راه شریف و نورانی تجربه کرد و در تمام آزمون‌ها با موفقیت از میدان خارج شد.
سرلشکر سلامی با ابراز تاسف از این مصیبت غم انگیز و دردناک افزود: ما همیشه با امید به آینده روشن زندگی می‌کنیم؛ آن زمان که استکبار فرزند این امت حاج قاسم سلیمانی را در عراق به شهادت رساند و تصور قدرت‌های شیطانی این بود که مشعل مقاومت خاموش می‌شود و بیرق مقاومت از دست سردار بزرگ می‌افتد، مردان بزرگی همانند سردار قاآنی و سردار حجازی درفش مقاومت پر افتخار قاسم را در دست گرفتند.
وی گفت: به این ترتیب دوباره مستکبران افسرده و پژمرده شدند وقتی دیدند جریان مقاومت ادامه یافت؛ شکست‌های روز افزون بر جبهه دشمن تحمیل شد و پیروزی‌ها دوباره خلق شد.
 فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: اسلام با شهادت فرزندان این مکتب بزرگ نه تنها کم فروغ نمی‌شود بلکه شهادت عامل اصلی قدرت ماست؛ نشان‌دهنده وفای به عهد فرزندان این امت است؛ نشان از ایستادگی است.
 فرمانده کل سپاه گفت: بنابر این امروز هم که پرچم از دست سردار حجازی جابه‌جا می‌شود باز هم به دست فرزند برومند دیگری از این امت اسلامی قرار می‌گیرد؛ راه ادامه دارد.
 سردار سلامی خطاب به صهیونیست‌ها هم گفت: شنیدیم شادمانند؛ وقتی امام را در کربلا شهید کردند آل زیاد و آل مروان هم به فرح افتادند؛ اما به صهیونیست‌ها می‌گوییم ان شاء الله این شادی شما بسیار زودگذر است، شما ناپدید خواهید شد به دست امتی که آن‌ها را از سرزمینشان اخراج کرده اید.
 سرلشکر سلامی تصریح کرد: شاد نباشید ما راه را ادامه می‌دهیم؛ هیچ کس این جبهه را ترک نخواهد کرد؛ سنگر‌ها همواره پر است از مردانی که زره شان پشت ندارد؛ شمشیر‌ها در دست جوانان امت اسلام از نیام کشیده شده است و این راه تا پایان عمر همه شیاطین عالم که در مقابل اسلام ایستاده اند، ادامه خواهد یافت.
 
افق های بلند جهاد شهید حجازی به مرزهای ایران ختم نشد
 
 فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی گفت: سردار حجازی خود را پیشمرگ و فدایی این ملت و امت اسلامی می‌دانست و افق‌های بلند جهاد او به مرز‌های ایران ختم نشد.
  سردار سرلشکر سلامی افزود: او به لبنان رفت و به کمک سید مقاومت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن نصرالله و فرزندان امت اسلام حزب الله مقتدر شتافت و در آن جا نقشه قدرت حزب الله را برای شکست دادن قطعی صهیونیست‌ها تکمیل کرد.
 وی گفت: او به همراه برادران حزب الله شرایط را برای درهم شکستن رژیم پوسیده صهیونیستی فراهم کرد و صهیونیست‌ها او را در فهرست تروریسم قرار داده بودند و به دنبال موقعیتی بودند تا بتوانند به این فرمانده بزرگ جبهه اسلام یورش ببرند.
 فرمانده کل سپاه ادامه داد: او در نقطه‌ای از این سرزمین خط زیبای یک اثر جاودانه خلق کرده است، به ظاهر جایگزین کردن شخصیت‌های این چنینی بسیار سخت است و باید یک انقلاب شکوهمند به وسعت انقلاب اسلامی رخ دهد و یه جنگ به مقیاس جهانی شکل بگیرد و صحنه مقاومتی از غرب تا شرق جهان اسلام علیه قدرت استکباری سازمان یابد و یک مرد در قلب همه این نبرد‌های بزرگ ساخته شود تا سید محمد حجازی سرلشکر بزرگ ما از آن خارج شود.
 وی گفت: او مدخل صدق و مخرج صدق را در این راه شریف و نورانی تجربه کرد و در تمام آزمون‌ها با موفقیت از میدان خارج شد و این مصیبتی است برای ما البته غم انگیز و دردناک، اما همیشه ما با امید به آینده روشن زندگی می‌کنیم، آن زمان که استکبار فرزند این امت یعنی شهید حاج قاسم سلیمانی را در عراق به شهادت رساند تصور قدرت‌های شیطانی این بود که مشعل مقاومت خاموش می‌شود و بیرق مقاومت از دست سردار بزرگ می‌افتد.
 سردار سلامی ادامه داد: اما وقتی مردان بزرگی مانند سردار قاآنی و سردار حجازی درفش مقاومت پرافتخار حاج قاسم را در دست گرفتند؛ دوباره مستکبران افسرده و پژمرده شدند و جریان مقاومت ادامه یافت و شکست‌ها روزافزون بر جبهه دشمن تحمیل شد و پیروزی‌ها دوباره خلق شد.
 سرلشکر سلامی گفت: اسلام با شهادت فرزندان این مکتب بزرگ نه تنها کم فروغ نمی‌شود بلکه شهادت عامل اصلی قدرت ما و نشان دهنده وفای به عهد فرزندان این امت و نشان دهنده ایستادگی است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱.۲۱°    ۶.۹۹°