پخش زنده هیئات ماه رمضان در پلتفرم «تکیه»
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:26 - چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۰۱۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
مسؤول کارگروه تبلیغات نوین سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های ویژه این سازمان در ماه رمضان از پوشش پخش زنده هیأت‌های بزرگ در پلتفرم «تکیه» خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سید رضا کاظمی افزود: مرکز نوآوری فرهنگی امید وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، برنامه‌ای را با هدف ترویج گفتمان امیدبخشی به نام «ماه امید» در دستور کار قرار داده است که در این برنامه تجربیات کسب و کار‌های موفق مجازی در حوزه فرهنگی و مذهبی، مورد طرح و بررسی قرار می‌گیرد.
 مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید افزود: در این برنامه، شاهد برگزاری سلسله نشست‌های مجازی آنلاین با کسب و کار‌های موفق و نحوه فعالیت‌های آن‌ها در طول ماه رمضان خواهیم بود. معرفی این کسب و کار‌ها و ایده‌های نوین آن‌ها از سوی بنیاد تبلیغ نوین سازمان تبلیغات اسلامی پیگیری شده است.
 کاظمی ادامه داد: از سوی دیگر پلتفرم «تکیه» پخش زنده هیئات را در ماه رمضان انجام می‌دهد. به این معنی که این پلتفرم پوشش پخش زنده هیأت‌های بزرگ و نیز سرویس سخنرانی و مناجات را برای ماه رمضان فعال کرده است.
 وی افزود: در همین حال آرشیو سخنرانی و مناجات نیز بر این بستر قابل دریافت است.
 مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید با اشاره به دیگر برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در ماه رمضان گفت: پویش «محله همدل» نیز از سمت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل امور مساجد پیگیری می‌شود که معرفی ایده‌های نوآورانه در بستر‌های اجتماعی در این پویش دیده شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°