تعطیلی دو هفته ای مجلس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:03 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۰۳۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: براساس تصمیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به دلیل شیوع موج چهارم کرونا و رعایت پروتکل‌های ستاد کرونا، مجلس از هفته آینده به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به مصوبه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره اجرای پروتکل‌های ستاد کرونا گفت: براساس این تصمیم مجلس شورای اسلامی از هفته آینده به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت و نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت.
 وی ادامه داد: نمایندگان مجلس طبق روال بعد از حضور به مدت ۳ هفته در مجلس و برگزاری جلسات علنی، برای یک هفته و به منظور سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌روند که بعد از پایان تعطیلات عید نوروز قرار بود، مجلس چهار هفته جلسه علنی داشته باشد و بعداز آن نمایندگان به مدت یک هفته و همزمان با شب‌های احیاء به حوزه‌های انتخابیه خود بروند، اما اکنون با وجود شیوع موج چهارم کرونا و وضعیت قرمز تهران و بسیاری از شهر‌های کشور این تصمیم تغییر پیدا کرد.
 امیرآبادی‌فراهانی تاکید کرد: به موجب مصوبه هیئت رئیسه مجلس و تاکید به وکلای ملت، از آن‌ها خواسته شده تا در مدت حضور دو هفته‌ای خود در حوزه‌های انتخابیه از برگزاری ملاقات‌های مردمی برای حفظ جان ملت عزیز خودداری کرده و برای پیگیری و حل مشکلات موکلانشان، جلسات خود را با حداقل حضور افراد و بیشتر به صورت تلفنی و از طریق فضای مجازی برگزار کنند.
 عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: این تصمیم هیئت رئیسه مجلس با توجه به افزایش تعدادفوتی‌های ناشی از شیوع کرونا و توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و صیانت از جان و سلامتی مراجعات مردمی و کارکنان مجلس شورای اسلامی اتخاذ شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°