فردا آخرین فرصت نام نویسی ناشران برای شرکت در نمایشگاه قرآن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:16 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۰۳۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فردا آخرین فرصت نام نویسی برای شرکت در "نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم " است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 عبدالهادی فقهی‌زاده افزود: نمایشگاه قرآن که همیشه در ایام ماه مبارک رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شد، به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال گذشته برگزار نشد و امسال تصمیم گرفتیم این نمایشگاه را به صورت مجازی برگزار کنیم.
 وی افزود: پارسال مقدمات برگزاری نمایشگاه به این صورت نبود ولی امسال شرایط فراهم است و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار است نمایشگاه قرآن کریم از روز ۱۱ اردیبهشت (برابر با ۱۸ ماه مبارک رمضان) تا ۲۰ اردیبهشت (برابر با ۲۷ ماه مبارک رمضان) برگزار شود.
 معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آثار نمایشگاه قرآن کریم در پایگاه اینترنتی خاصی که چند سال قبل به نشانی iqfa.ir مهیا شده بود ارائه می‌شود.
 فقهی زاده گفت: نمایشگاه قرآن کریم در دو بخش " فروشگاهی " و " محتوایی "برگزار خواهد شد.
 وی افزود: تأکید ما در این دوره این است که بر ارائه آثار مکتوب، حوزه مفهومی و موضوعی تمرکز کنیم. به این معنا که هم قرآن کریم به معنای کلی آن را در نظر داشته باشیم و هم بر آموزه‌های قرآن کریم و آثار حوزه دین فعالیت کنیم.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جنبه دیگری از این نمایشگاه، مشارکت ناشران «حوزه دفاع مقدس» است.
 وی افزود: ما برای نخستین بار از ناشران دفاع مقدس دعوت کرده ایم با حضور گسترده خود، آثار مرتبط با مسائل دینی و دفاع مقدس را ارائه کنند.
 فراخوان نمایشگاه قرآن کریم ۲۳ فروردین منتشر شد.
براساس این فراخوان اولویت پذیرش در نمایشگاه، ویژه مؤسسات و مراکزی است که خدمات آن‌ها، رایگان یا با تخفیف ویژه ارائه شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°