سردار قاآنی: برگ زرینی به کتاب طلایی شهدای اصفهان افزوده شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 04 آبان 1400
کد خبر : ۸۱۵۰۷۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروز اصفهان مفتخر است که یک برگ زرینی به کتاب طلایی شهدا و فداکاران راه خدا تقدیم و به کتاب ارزشمندش افزوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار قاآنی در مراسم تشییع پیکر سردار جانباز شهید سیدمحمد حجازی در اصفهان افزود: اصفهان شهری است که در یک روز ۳۰۰ شهید عالی مقام را تشییع کرده است.
 
 
راه شهید حجازی ادامه دارد
 
فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید حجازی در مسئولیت‌های خود سربلند بود گفت: راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد.

فرمانده نیروی قدس با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این سردار شهید گفت: شهید حجازی جزو انسان‌های ارزشمند بود که در صحنه‌های علم و جهاد در کنار همرزمانش درس فداکاری و جهاد را آموخت.

سردار قاآنی گفت: شهید حجازی قبل از انقلاب در صحنه‌های مبارزه جزو برجسته‌ترین مبارزان با رژیم طاغوب بود و در دوره انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هم در عرصه‌های مختلف حضور داشت.
وی اضافه کرد: وی یک دوره ۱۰ ساله فرمانده نیروی مقاومت بسیج را به عنوان پشتوانه اساسی انقلاب هدایت کرد و تربیت نیرو‌های مقامت را از مرز‌های کشور فراتر گذشت و این عرصه را بین المللی کرد.

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فعالیت این شهید تاجایی است که رهبران جهادی از حسن نصرالله تا حنیفه و دیگر رهبران پیام‌های عرض تسلیت برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرده اند و رهبر معظم انقلاب هم در پیام خود این شهید را مجاهدی با فکری پویا و سرشار از ایمان راستین یاد کردند.

وی گفت: شهید حجازی در مسئولیت‌های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد.
فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی این راه داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) محقق می‌شود.

سردار قاآنی گفت: امروز جبهه‌های مقاومت از ایران، لبنان، سوریه، عرق و یمن و فرزندان مقاومت هر روز یک اقدام اساسی مقابل دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل انجام می‌دهند و تا رسیدن به حکومت جهانی این راه را ادامه می‌دهند.
 
 
پس از سخنان سردار قاآنی بر پیکر شهید حجازی نماز خوانده شد.
 

پس از نماز پیکر مطهر شهید حجازی بر دست‌های عاشقان شهادت و ولایت تاجایکاه ابدی مشایعت شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۵۹°    ۱۲.۹۹°