سردار نقدی: حوادث جنوب فلسطین اشغالی قابل کتمان نبود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 07 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۵۲۴۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حوادث جنوب فلسطین اشغالی، قابل کتمان نبود؛ تصریح کرد: کسی که شرارت می‌کند نباید انتظار داشته باشد این شرارت به خودش برنگردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار محمدرضا نقدی افزود: صهیونست‌ها خیلی تلاش کردند این حوادثی را که (روز گذشته) اتفاق افتاد، لاپوشانی کنند و انعکاس ندهند، اما شدت انفجار‌ها به حدی بود و آن قارچ انفجاری که شکل گرفت همه دیدند و صد‌ها هزار نفر از مردم شاهد این حوادث بودند و صدای مهیبی که ایجاد شد نتوانستند آن را بپوشانند.

وی ادامه داد: همچنین اتفاق دیگری که در جنوب فلسطین اشغالی افتاد قابل کتمان نبود و طبیعی است وقتی که کسی شرارت می‌کند نباید انتظار داشته باشد که این شرارت به خودش برنگردد و در داخل خودش مسئله نباشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: البته این حوادث چیز‌های کوچکی در قبال وضعیت پیچیده‌ای است که رژیم صهیونیستی امروز با آن مواجه شده اعم از وضع اجتماعی گره خورده‌ای که اکنون ماه هاست مدیریت این رژیم بلاتکلیف است و خودشان با آینده پژوهی و پیش بینی‌هایی که کردند، دیدند که آینده‌ای ندارند.

سردار نقدی تصریح کرد:و سران شان متوجه شدند و با کمک آکادمی‌های علمی رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیدند که رو به زوال و رو به پایان هستند و لذا پاتاگونیا (در آمریکای جنوبی) را انتخاب کردند و خیلی از سران رژیم صهیونیستی در آن جا ویلاسازی و بافت سازی می‌کنند و آینده خودشان را در آن جا می‌بینند.

وی ادامه داد: مردمشان نیز بهتر است قبل از این که در شرایط خاصی گرفتار شوند که دیگر فرصت فروش خانه‌های خودشان را نیز نداشته باشند، زودتر بروند و آن جا را ترک کنند و زحمت شان را از مردم منطقه کم کنند.
 
سپاه برآمده از متن مردم است
 
معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین گفت: سپاه برآمده از خود مردم و متعلق به مردم است و هرجا که نیاز بوده برای دفاع از دستاورد‌های مردم وارد عمل شده است.
 
سردار نقدی افزود: سپاه از روز‌های اول انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل گروه‌های تروریستی و جاسوسی ایستاد و در تامین امنیت داخلی حضور پیدا کرد.

وی گفت: الحمدلله بسیج قهرمان با هدایت و مدیریت سپاه سازمان پیدا کرده است که در گوشه و کنار کشور حضور دارد و آموزش دیده و سازمان یافته، است.

سردار نقدی افزود: نهاد سپاه در تمام فعالیت‌های اطلاعاتی، خدماتی و گروه‌های جهادی اعم از کمک گسترده مومنانه که اکثر مردم نیز مشارکت دارند، نقش بزرگی ایفا کرد و در واقع برای کمک به مردم و سازماندهی برنامه‌های جهادی و فعالیت‌های انسان دوستانه وارد عمل شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۸۴°    ۲۹.۹۹°