سینما در روزگار کرونایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:19 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۲۶۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
مدیرعامل خانه سینما گفت: کرونا یک موضوع را بیشتر از پیش آشکار کرد و آن عدم توجه به فناوری های نوین برای دسترسی مخاطبان به محصولات هنری و سینمایی بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 منوچهر شاهسواری در برنامه شهر فرنگ گفت: از ابتدای پاندمی کرونا و در دوره‌های مختلف این بیماری مدل‌های مختلف فعالیت را با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امتحان کردیم و به کار بستیم.

مدیرعامل خانه سینما با تشکر از عموم تهیه کنندگان که کارشان را دو هفته تعطیل کردند تاکید کرد: حرفه ما قابلیت تعطیلی مطلق ندارد، در حوزه فعالیت ما کار کردن اجتناب ناپذیر است، حرفه ما حکم می‌کند البته با رعایت حداکثر پروتکل‌ها کارمان را انجام بدهیم.

شاهسواری با اشاره به فعالیت جمعی و گروهی هنرمندان در سر صحنه‌ها گفت: باید در سند ملی واکسیناسیون همکاران ما هم مورد توجه ویژه قرار بگیرند و در واکسیناسیون اولویت داده شوند.

او گفت: انصافا عموما تهیه کنندگان و همکاران ما و انجمن‌های صنفی ما همه پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند.

شاهسواری با اشاره به مشکلات بیمه هنرمندان و اهالی هنر و فرهنگ و حقوق حداقلی هنرمندان بازنشسته با ۳۰ سال سابقه فعالیت گفت: در تامین اجتماعی باید اراده ویژه‌ای برای حل این مشکل به وجود بیاید و ما همچنان پیگیر حل این موضوع و بیمه بیکاری هنرمندان که پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد هستیم.

مدیرعامل خانه سینما گفت: الان شرایط دیگر فعالیت تک بعدی را مثل تک سالن، بسیار دشوار کرده است و این روزگار، روزگار فعالیت‌های متنوع و پردیس هاست که مجموعه‌ای از امکانات و خدمات را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

مدیرعامل خانه سینما گفت: ما در خانه سینما همیشه پیگیر و پاسخگوی نیاز‌ها و گرفتاری‌های همه اهالی سینما، با تمام توان و در حد امکانات و اختیارات هستیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°