سردار سلامی: امروز در یک نبرد بزرگ با کرونا هستیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 30 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۵۴۱۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما امروز در یک نبرد بزرگ با کرونا هستیم و از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نباشید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در نشست قرارگاه امام رضا (ع) سپاه پاسداران افزود: ما جنگهایمان را چه با دشمنان خارجی و چه با فرد و چه با بیماری فقط با مشارکت و جهاد شبانه روزی و مستمر توانستیم پشت سر بگذاریم.

وی گفت: این پدیده جدی و خطرناک است و نباید در مقابل آن کوتاه بیاییم و کاملا قرارگاه‌ها را فعال نگه دارید و در صحنه باشید.

فرمانده کل سپاه افزود: بالاخره این بیماری تاثیرات اجتماعی دارد بر روی اشتغال مردم نیز تاثیر گذار است و به تبع آن بر معیشت مردم نیز اثر می‌گذارد.

سردار سلامی گفت: ما یک ملت مسلمان با احساسات و عواطف بسیار عمیق و ژرف انسانی و الهی هستیم و ما زندگی را به شکل زیبا می‌دانیم که همه آحاد مردم در آرامش و آسایش باشند و نمی‌توانیم در یک فضای مستقل از شرایط محیط زندگی کنیم ما نمی‌توانیم شب را آرام پشت سر بگذاریم در حالی که احساس کنیم در نزدیکی ما افرادی با درد و رنج وجود دارند و نیازمند هستند.

وی ادامه داد: همه چیز را باید تقسیم کنیم ما در شادی مردم سهیم می‌شویم و در مشکلات نیز شریک می‌شویم و انشاالله تا پرچم حل مشکلات معیشتی مردم را در این شرایط بر دوش می‌گیریم.

فرمانده کل سپاه گفت: این کار کمک‌های مومنانه و ارائه امداد‌های معیشتی به مردم از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در دوره اخیر نیز به آن خیلی تاکید کردند این را با جدیت باز هم ادامه بدهیم و هرگز متوقف نشویم. سردار سلامی ادامه داد: هنوز مسائل ما پابرجاست و برای حل آن‌ها باید تلاش کنیم.

وی افزود: لذا خیران را به کار و خدمت بگیرید و از ظرفیت‌های مردم خوب استفاده کنید و از خود ظرفیت‌های بسیج و سپاه نیز استفاده شود تا بتوانید به همه کسانی که امروز در کمبود‌های معیشتی قرار دارند امداد و کمک رسانی کنید.

فرمانده کل سپاه گفت: این مسئله امروز تکلیف و برای ما یک ماموریت بدون منت است و باید این خدمت را انجام دهیم.

وی افزود: لباسی که در تن ماست لباس خدمت و وفاداری برای این مردم است و لباس وفاداری به آرزو‌ها و آرمان‌های مردم است.

سردار سلامی گفت: این مسئله را جدی بگیرید و در دستور کار قرار بدهید و پیمان ببندیم تا آخر با مردممان در هر حادثه و واقعه‌ای ثابت قدم و استوار باقی بمانیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °