با برگزاری انتخابات الکترونیک در ۲۴ شهر موافقت شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:25 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۴۴۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی کشور با برگزاری انتخابات الکترونیک در ۲۴ شهر موافقت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از از روابط عمومی دبیرخانه دائمی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، سیدحمیدرضا کاظمی در باره درخواست وزارت کشور برای برگزاری الکترونیک انتخابات در برخی شهرها گفت: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها بنا به درخواست وزارت کشور و با توجه به ظرفیتی که وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک در اختیار داشت با برگزاری الکترونیک انتخابات در ۸ کلان‌شهر و ۱۶ مرکز استان موافقت کرده است.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها بیان کرد: انتخابات در شهر‌های مشهد، شیراز، کرج، اهواز، کرمانشاه، قم، اصفهان، تبریز، بوشهر، بیرجند، قزوین، بندرعباس، شهرکرد، زنجان، یاسوج، همدان، ارومیه، رشت، بجنورد، سمنان، گرگان، ایلام، خرم آباد و ساری به شیوه الکترونیک برگزار خواهد شد.

نماینده پلدختر خاطر نشان کرد: پیش از این و در جریان نام نویسی داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر و روستا، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی کشور با خواست وزارت کشور برای ثبت نام مجازی داوطلبان موافقت کرده بود.
 
این هیئت با برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر تهران به دلیل برگزاری همزمان ۴ انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مخالفت کرده بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°