کشف بیش از ۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۵۴۸۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از کشف بیش از ۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳۵ قاچاقچی دانه درشت در یازدهمین مرحله از طرح ظفر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار  رحیمی در اجرای یازدهمین مرحله از طرح ظفر اظهار کرد: امروز اولین مرحله از طرح ظفر در سال ۱۴۰۰ و یازدهمین مرحله از آن در سال از زمان شروع است که از همکاران من در پلیس مبارزه با مواد مخدر به مرحله اجرا درآمده و در جریان آن عوامل پلیس پیشگیری نیز همراهی و همکاری داشتند.

وی ادامه داد: در جریان این طرح ۱۲۲۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و نیز ۳۵ قاچاقچی دانه درشت دستگیر و 4 باند نیز متلاشی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این که ۳۸ دستگاه خودرو و موتور سیکلت از قاچاقچیان کشف و توقیف شد گفت: همچنین ۳۸ نفر از اراذل و اوباش که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته و در کنار آن مرتکب جرایمی نظیر اوباش گری، خفت گیری، مزاحمت برای نوامیس و ... شده بودند دستگیر شدند.

رحیمی با بیان اینکه در اجرای این طرح مناطقی همچون هرندی، فرحزاد، شوش، مولوی، اتابک و ... پاکسازی شدند، گفت: همچنین 3 باب منزل نیز که به محلی برای توزیع و مصرف مواد مخدر بدل شده بود پلمپ شد.

رئیس پلیس پایتخت ارزش ریالی مواد مخدر مکشوفه را بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرد.

رحیمی درباره فروش مواد مخدر در فضای مجازی نیز هشدار داد و گفت: یکی از باند‌هایی که در اجرای این طرح منهدم شد باندی بود که اقدام به فروش مواد مخدر گل در فضای مجازی کرده که با رد یابی و انهدام این باند ۱۲ کیلوگرم مخدر گل از آنان کشف شد. پلیس، فضای مجازی را نیز رصد کرده و با موارد اینچنینی با قاطعیت برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کشف محموله بزرگ شیشه گفت: باندی که قصد داشت تا در پوشش بار یک تریلی اقدام به ورود ۴۳۷ کیلوگرم مخدر شیشه به تهران کند منهدم شد. اعضای این باند که مواد مخدر را از مرز‌های شرقی وارد کشور کرده، از همان مبدا تحت نظر و کنترل پلیس قرار داشتند. تا این که در تهران دستگیر شدند.

رحیمی افزود: باندی دیگر نیز که قصد انتقال ۵۷۰ کیلوگرم تریاک و ۵۷ کیلوگرم مخدر گل را داشت منهدم شده و پنج تن از اعضای آن دستگیر شدند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °