توضیح فرماندار درباره بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:58 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۵۱۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
معاون استاندار و فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران اعلام کرد: کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بدون هیچ گونه وابستگی سیاسی، با رعایت قوانین و مقررات و رافت اسلامی انجام شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از ایرنا از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات تهران، «عیسی فرهادی» روز دوشنبه این پاسخ را در واکنش به اظهارات و انتقادات برخی اشخاص و گروه‌های سیاسی پیرامون عملکرد هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تهران در انتخابات ۱۴۰۰ داد.

وی ادامه داد: اعضای هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تهران با رای و نظر ۳۰ نفر از معتمدان شهر تهران که به تائید شواری نگهبان و هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان تهران رسیده است، انتخاب و تعیین شده اند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران گفت: بر اساس سوابق و تجربه، اعضای هیات اجرایی انسان‌های مومن و متعهد هستند و با حضور اعضای اداری عضو هیات اجرایی که شامل معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران، مدیرکل ثبت احوال استان و مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران است کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را طی جلسات و ساعات متعدد، بدون هیچ گونه وابستگی سیاسی، با رعایت قوانین و مقررات و رافت اسلامی انجام داده اند.

وی ادامه داد: این افراد در انتخابات سال ۱۳۹۴، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۸ هم عملکرد قابل تقدیری از خود به یادگار گذاشته اند.

فرهادی افزود: وزارت کشور به عنوان متولی اصلی برگزاری انتخابات در کشور همه تلاش و توان خود را بر اجرای قانون توسط هیات‌های اجرایی گذاشته است.

فرماندار تهران تاکید کرد: اعتقاد داریم که این هیات اجرایی باید مورد تقدیر و تشکر قرار بگیرد و همه افراد باید در برابر قانون مطیع باشیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°