تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار مسکن ویژه محرومان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:16 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۶۲۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
تفاهم نامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در ستاد فرماندهی کل سپاه امضا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به موجب این تفاهم نامه که در ستاد فرماندهی کل سپاه به امضای سردار سرلشکر پاسدار سلامی، فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) امضا شد، با محوریت بسیج ۵۰ هزار واحد مسکونی ویژه محرومان و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدت دو سال ساخته می‌شود.
 
سرلشکر سلامی: تلاش می کنیم شرایط زندگی شرافتمندانه را برای محرومان فراهم آوریم
 
سرلشکر سلامی در این مراسم با بیان اینکه براساس تاکیدات مقام معظم رهبری ماموریت داریم از جنبه‌های مختلف به اقشار کم توان توجه و از آن‌ها حمایت کنیم، گفت: تلاش کردیم که شرایط زندگی شرافتمندانه را برای ان‌ها فراهم آوریم تا از امکانات نسبی مناسبی برخوردار شوند.

وی با تشکر از اجرای برنامه کمک‌های مومنانه در یک سال گذشته گفت: ما برای ساخت این ۵۰ هزار واحد مسکونی کاملا جدی هستیم و از همه فرماندهان می‌خواهم در اجرای این کار امکانات خود را به کار گیرند تا ان شاءالله در ۲۴ ماه آینده این واحد‌ها آماده و به نیازمندان تحویل شود.

فرمانده کل سپاه افزود: این واحد‌ها در همه استان‌ها ساخته می‌شود و نقطه آغاز جریان برای مسکن دار کردن این اقشار است.

فتاح: از تامین مسکن محرومان حمایت می‌کنیم

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های اساسی برای جامعه تحت پوشش کمیته امداد بحث مسکن دار کردن این عزیزان است، گفت: متاسفانه به علت افزایش نرخ تورم این مشکل فزونی یافته است و تامین مسکن از توان آن‌ها خارج است.

آقای فتاح در مراسم امضای قرارداد ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، با اشاره به این که یک نیت خیری در این کار است که بانی آن سرلشکر سلامی است، افزود: امکانات ما در جهت خدمت به جامعه هدف قرار می‌گیرد و تمامی مطالعات شناسایی نیازمندان و مباحث فنی انجام شده است.

وی افزود: وظیفه دستگاه ما اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان کمک مالی است که انجام می‌شود و علاوه بر این تامین سیمان تمام طرح نیز برعهده ماست که براین اساس برای هر واحد ۱۰ تن و در مجموع ۵۰۰ هزار تن سیمان تامین می‌شود که ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.

فتاح اضافه کرد: محور اصلی اجرای این طرح بسیج مستضعفین است که طی دو سال برای ساخت این واحد‌های مقاوم اقدام می‌کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°