داغ شدن فضای رسانه‌ای انتخابات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:28 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۶۶۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
داغ شدن فضای رسانه‌ای انتخابات، با شلوغ شدن صف نامزد‌ها و اظهارنظر‌های رنگارنگ، و البته ورود آهسته مردم به گفتگو‌های انتخاباتی.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آرایش‌های سیاسی جریان‌های مختلف کشور در حال شکل‌گیری است و گفتمان‌ها یکی پس از دیگری آغاز شده است، حال باید منتظر ماند و دید در روز‌های نزدیک به ثبت نام انتخابات ۱۴۰۰ کدام چهره‌ها حضورشان را نهایی می‌کنند یا کدام یک از عرصه رقابت پا پس می‌کشند.
 
حدود ۵۲ روز مانده به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نام‌های مختلفی به عنوان نامزد‌های احتمالی در فضای سیاسی کشور مطرح است. برخی چهره‌های سیاسی به صراحت از قصد خود برای حضور در انتخابات سخن گفته‌اند. افزون بر این، نام‌های بسیاری در جریانات گوناگون به عنوان نامزد احتمالی مطرح شده که البته خود هنوز از قصدشان برای ورود به گود رقابت‌ها سخنی نگفته‌اند، با این حال تحلیل و تفسیر‌های زیادی حول محور نامزدی آنان در فضای رسانه‌ای کشور مطرح می‌شود.

با توجه به تاثیر ترکیب، تعدد و چینش نامزد‌های انتخاباتی در مسایلی، چون راهبرد‌ها و تاکتیک‌های انتخاباتی جریان‌های سیاسی، کیفیت برگزاری انتخابات، میزان مشارکت و... رصد موضع‌گیری‌ها و اظهارنظر‌های نامزد‌های احتمالی انتخابات، مورد توجه ناظران و مردم است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°