تایید صلاحیت ۸۶ درصد از داوطلبان انتخابات شورا‌ها در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:26 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۶۸۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بیش از ۸۶ درصد از داوطلبین تایید صلاحیت شده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

متن اطلاعیه هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان تهران به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در راستای انجام وظایف قانونی هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر تهران، پس از بررسی سوابق، اسناد و مدارک ۲۴۲۷ نفر از داوطلبان تایید صلاحیت شده در هیأت اجرائی شهرستان تهران، هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر تهران تعداد ۹۷ نفر (حدود ۴%) بدلیل نقص مدارک ثبت نامی و تعداد ۲۳۲ نفر (حدود %۱۰) بدلیل عدم استعفاء داوطلبین مسئول در سمت‌های مقرر در قانون و سایر موارد رد صلاحیت شده‌اند و تعداد ۲۰۹۸ نفر (حدود ۸۶%) از داوطلبان واجد الشرایط تایید صلاحیت شده‌اند.

داوطلبانی که به هر دلیلی رد صلاحیت شده‌اند، می‌توانند برای تکمیل پرونده و رفع نواقص و یا اعتراض به رد صلاحیت خود، از تاریخ ۰۹ /۰۲ /۱۴۰۰ لغایت ۱۲ /۰۲ /۱۴۰۰ به مرکز هیأت عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان تهران واقع در بلوار کردستان، سالن ورزشی شهدای کردستان مراجعه و درخواست رسیدگی مجدد خود را تحویل نمایند.

هیأت عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان تهران نیز در مهلت مقرر قانونی به اعتراضات رسیدگی و نتیجه آن را حداکثر تا تاریخ ۲۱ /۰۲ /۱۴۰۰ به داوطلبان اعلام خواهند نمود.
هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر تهران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°