احداث ۵ بیمارستان صحرایی ارتش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:55 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۷۰۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
با دستور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، ساخت ۵ بیمارستان صحرایی ارتش در کشور عملیاتی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی زمینی حداقل پنج بیمارستان صحرایی به منظور مقابله با بیماری کرونا در کشور احداث کند.

 امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی صبح امروز در ارتباط ویدئو کنفرانسی بیمارستان صحرایی ارتش منطقه اصفهان گفت: به روح همه شهدای عرصه سلامت درود می‌فرستیم و به کادر درمان جبهه سلامت از جمله همکارانم در ارتش جمهوری اسلامی ایران که به صورت مستقیم در خط مقدم قرار دارند، خدا قوت می‌گوییم.

وی افزود: ارتش در همه حوادث در کنار مردم قرار داشته و در بیماری کرونا نیز در کنار مردم است و با عزم و اراده و توانایی کمک‌های بیشتری به مجموعه بهداشت و درمان در این خصوص خواهد کرد.

موسوی با تقدیر از تلاش‌های ارتش منطقه اصفهان در احداث بیمارستان صحرایی، خطاب به فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: حداقل پنج بیمارستان با هماهنگی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و استانداران در کشور احداث شود و تا از این طریق بخشی از بار مسؤولیت از مجموعه بهداشت و درمان کم شود.
 
وی با اشاره به گزارش ارائه‌شده از احداث بیمارستان ۱۲۰ تخت‌خوابی در اصفهان توسط ارتش، ادامه داد: این اقدام الگوی خوبی برای بهره‌وری بیشتر از توانایی‌های ۲ طرفه ارتش و کادر درمان در حوزه مدیریت بیماری کرونا است.
 
وی اضافه کرد: همچنین فرمانده نیروی زمینی به عنوان فرمانده میدان با توجه به شناخت از ظرفیت‌های انسانی ارتش در تأمین نیروی انسانی موردنیاز مجموعه بهداشت و درمان اقدامات لازم را انجام دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین امروز از بخش‌های بیمارستان صحرایی ارتش بازدید کرد. امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در این ارتباط بر تسریع در اجرایی شدن دستورات فرمانده کل ارتش تأکید کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°