تمدید لغو طرح ترافیک در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۵۷۸۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
معاون حمل و نقل شهرداری تهران گفت: محدودیت طرح ترافیک به دلیل افزایش ابتلا به کرونا در هفته آینده لغو است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هاشمی معاون حمل و نقل شهرداری تهران در ارتباط تلفنی با خبر ۲۳ شبکه خبر گفت: با توجه به شرایط کرونایی بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، طرح ترافیک تهران از فردا (شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) به مدت یک هفته لغو است.
 
 
 
طرح ترافیک تهران با هدف کنترل ترافیک تهران، جلوگیری از آلودگی هوا این شهر و تشویق مردم به استفاده از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌شود.
 
محدوده طرح ترافیک تهران از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از سوی دیگر طرح جدید کنترل آلودگی هوا از لحاظ محدوده جغرافیایی تغییری پیدا نکرده و همان محدوده طرح زوج و فرد قدیم است.
 
همچنین مرز‌های طرح "آلودگی هوا" ی تهران(طرح زوج و فرد سابق) از شمال به بزرگراه همت، از سمت جنوب به بزرگراه بعثت، از سمت شرق به بزرگراه امام علی (ع) و از سمت غرب به بزرگراه نواب و در ادامه آن به شهید چمران محدود خواهد شد.

یک بار تردد (ورود یا خروج از طرح ترافیک) ساکنین محدوده طرح ترافیک قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح و بعد از ساعت ۱۷ در همان محدوده رایگان است. همچنین یکبار تردد (ورود یا خروج از طرح ترافیک) ساکنین محدوده آلودگی هوا (زوج یا فرد سابق) قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح و بعد از ساعت ۱۴:۳۰ در همان محدوده رایگان خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °