قدرت برادر عزیزم شهید سلیمانی بعد از شهادتش بیشتر شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:58 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۸۴۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
وزیر امور خارجه در پیامی با بیان اینکه فقط ابزار مادی نیست که قدرت می‌آفریند، نوشت: اینکه شما فردی مانند برادر عزیزم شهید سپهبد سلیمانی را دارید که بعد از شهادتش قدرتش بیش از قبل شهادتش باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "محمد جواد ظریف" امروز (شنبه) در پیام اینستاگرامی با ویدیویی کوتاه از سخنرانی بهمن ۹۸ خود منتشر کرد و نوشت: «وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما کافریست رنجیدن.»

وزیر امور خارجه، بهمن ماه ۹۸ در آیین گشایش «انجمن علمی دیپلماسی ایران» گفت: واقعیت این است که میزان قدرت شما فقط با ملاک‌های مادی شناخته نمی‌شود. ملاک‌های معنوی قدرت مانند تکیه بر مردم و ایستادگی از ابزار قدرت هستند.

ظریف افزود: اینکه شما فردی مانند برادر عزیزم شهید سپهبد سلیمانی دارید که بعد از شهادتش قدرتش بیش از قبل شهادتش باشد - با اینکه وقتی هم بود بسیار موثر بود، بی نظیر بود-، اما بعد از شهادتش بی‌نظیرتر شد؛ این برای این است که فقط ابزار مادی قدرت نیست که قدرت می‌آفریند.

وی تصریح کرد: اگر می‌پذیریم که ملاک‌های معنوی مانند شهادت قدرت می‌آفریند، چرا قبول نداریم دیپلماسی قدرت می‌آفریند؟ استقامت هم قدرت می‌آفریند؟ باور هم قدرت می‌آفریند؟
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°