مدرسه تلویزیونی، ۴۲۷ روز در خدمت آموزش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۵۸۸۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
مدیر شبکه آموزش گفت: ۴۲۷ روز از نخستین روز آغاز به کار مدرسه تلویزیونی می‌گذرد و رسانه ملی این افتخار را دارد که در خدمت دانش آموزان و آرامش مخاطبان جامعه آموزشی بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آقای احمدی افزادی مدیر شبکه آموزش در ویژه برنامه روز معلم مدرسه تلویزیونی که با حضور آقای محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش روی آنتن رفت و به صورت نمادین از معلمان این مدرسه نیز تقدیر شد، گفت: ۴۲۷ روز از نخستین روز آغاز به کار مدرسه تلویزیونی می‌گذرد که رسانه ملی این افتخار را دارد که در خدمت دانش آموزان و آرامش مخاطبان جامعه آموزشی بوده است و یک یاور و همراه و شریک راهبردی به نام آموزش و پرورش را داشته و به عنوان عظیم‌ترین مجموعه علمی اجتماعی آموزشی در کنار هم بودیم.
 وی ادامه داد: خوشحالیم که در یک یگانگی کامل با مجموعه آموزش و پرورش داریم. رسانه ملی به عنوان دانشگاه عمومی شاید برای اولین بار اثبات کرد که جایگاه عظیمی در این حوزه دارد.
 مدیر شبکه آموزش گفت: دوره کرونا نشان داد که دوره، عرصه رسانه معلم، و دوره رسانه پایه است و این اتفاق کمی در نظام رسانه‌ای و آموزشی کشور نیست.
 وی بیان کرد: ما با بیش از ۸۵ درصد مخاطب که تا دورافتاده‌ترین مناطق کشور را رایگان پوشش می‌دهد، در خدمت آموزش بودیم. در عین حال هزاران نفر از همکارانم این افتخار را داشتند در این مدت میکروفن یک معلم را نصب کنند. معلمان را همراهی کردند تا در این بستر نقش آفرینی کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °