شرایط نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:40 - جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۵۹۶۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت نام سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از تاریخ 21 اردیبهشت به مدت پنج روز و به صورت حضوری انجام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید اسماعیل موسوی درباره شرایط حضور داوطلبان در محل وزارت کشور به منظور ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امسال باتوجه به شرایط کرونایی در کشور محل ثبت نام از داوطلبان در 2 طبقه انجام خواهد شد.
 
وی افزود: فاصله اجتماعی بین داوطلب و کاربر 2 متر در نظر گرفته شده است و با همکاری سازمان ثبت احوال، اطلاعات داوطلبان در سامانه جامع قرار خواهد گرفت و این امر موجب سهولت روند ثبت نام می شود.
 
دبیر ستاد انتخابات درباره پیش بینی از حضور داوطلبان گفت: تدابیری اتخاذ شده است که با افزایش حضور داوطلبان در محل ثبت نام، کاربر برای ثبت نام نیز افزایش پیدا می کند.
 
موسوی با اشاره به همکاری وزارت بهداشت و اپلیکیشن ماسک در روند ثبت نام و شناسایی افراد مبتلا به کرونا گفت: باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته در ورودی محل ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری از افرادی که مبتلا به کرونا هستند جلوگیری خواهد شد و از افرادی که در گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بودند نظارت بیشتری صورت می گیرد.
 
سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۸°