خون شهید قاسم سلیمانی روشنایی‌بخش مسیر ماست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۵۹۷۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
سخنگوی رسانه‌ای حماس گفت: فعالان مقاومت فلسطین، جمهوری اسلامی را پشتیبان خود و خون شهید سردار قاسم سلیمانی را روشنایی‌بخش مسیر مبارزه خود می‌دانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "حازم قاسم" افزود: روز جهانی قدس یعنی آخرین جمعه ماه رمضان، روزی برای تأکید بر محوریت قدس و قهرمانان و مقدسات مسلمانان و مسیحیان است؛ موضوعی که در زمین و امت اسلامی جای دارد. بر اهمیت این شهر برای محور مقاومت حول محور فلسطینی تاکید دارد.

سخنگوی رسانه‌ای حماس افزود: سالگرد روز قدس امسال با شعله‌ور شدن قیام قدس همزمان شده و جوانان انقلابی قدس قدرت خود را برای ایستادگی و فدا شدن در دفاع از مقدسات ثابت کردند. اینکه این مسیر مقاومت و انتفاضه راه‌حل بازگرداندن این شهر است. قطعاً روز جهانی قدس با این تفاسیر روز مهمی برای فلسطینیان و امت عربی و مسلمان است.

همچنین "هانی الثوابته"، از فرماندهان جبهه ملی فلسطین، می‌گوید: در آستانه روز قدس که امام خمینی رحمت الله علیه آن را اعلام کرد، می‌گوییم که جمهوری اسلامی ایران برای مردم ما در فلسطین حامی و پشتیبان است و این حمایت و پشتیبانی در رویارویی با تمام چالش‌هایی است که مردم فلسطین و آرمان با آن‌ها مواجه هستند.

او ادامه می‌دهد: در همین زمینه می‌گوییم خون‌هایی که روی سرزمین فلسطین و در هر مکان از این میهن عربی بزرگ جاری شد و خون فرمانده شهید، قاسم سلیمانی روشنایی‌بخش است که با آن در گروه‌ها و محور مقاومت مسیر آزادسازی و بیرون راندن این اشغالگران از سرزمین خود را روشن می‌کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱.۵۹°    ۱۴.۹۹°