حمله به مقر سازمان جاسوسی امریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:27 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۶۰۱۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
یک شهروند ناراضی امریکایی که با خودرو به مقر سیا در ویرجینیا حمله کرده بود، به ضرب گلوله ماموران امنیتی کشته شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رسانه‌های امریکایی گزارش دادند که بامداد سه شنبه، راننده خودرویی تلاش کرده تا از گیت‌های به ساختمان ساختمان سازمان سیا در ایالت ویرجینیا وارد شود اما با شلیک های پی در پی ماموران در میانه راه متوقف شد.

سخنگوی پلیس بامداد سه شنبه به شبکه ان بی سی نیوز گفت این حادثه امنیتی در محدوده مقر سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) در ویرجینیا توسط نیروی نگهبان آژانس جاسوسی کنترل شد.

دو مقام اجرای قانون آمریکا در توصیف حادثه امنیتی گفتند که یک متجاوز سعی کرد بدون دسترسی به داخل مقر سازمان سیا ورود پیدا کند و توسط نگهبانان مسلح متوقف شد.

به دنبال این حادثه امنیتی در بیرون از مقر سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، پلیس اف بی آی نیز در بیانیه اعلام کرد که نیرو‌های ویژه این مقر نیز به سازمان سیا اعزام شده اند.

خبری محلی گفته اند که محدودیت پرواز موقت در اطراف منطقه وجود دارد.

مقامات گفتند این مرد حدود ساعت 6 عصر خود را گیت ایست و بازرسی رساند و تلاش کرد از آن عبور کند و بار‌ها فرمان ایست را نادیده گرفت.
 
با شلیک های پیاپی ماموران، اتومبیل از مسیر خارج شد و این فرد با اسلحه پیاده شده که ماموران بار دیگر به سمت وی شلیک کردند.

یکی از مقامات می‌گوید این فرد ادعا کرده که مواد منفجره دارد، اما مقامات انتظامی در مورد اینکه این ادعا حقیقت داشته یا نه، اظهار نظر نکردند.
 
مقامات اف بی آی ادعا کردند که این مرد مشکل روانی داشته است.

اف بی آی گفت: این مرد که هویت وی فاش نشده به بیمارستان منطقه منتقل شده است. از میزان جراحات وی اطلاعی در دست نیست.
ساعاتی بعد، رسانه ها از مرگ او خبر دادند.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°