اگر مردِ میدان نبود...
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:36 - سه‌شنبه 28 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۶۰۲۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
سفیر سابق ایران در عراق گفت: اگر شهید سلیمانی "مرد میدان" نبود، چه کسی می توانست با دیپلماسی مقابل تروریست های داعش بایستد؟
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حسن کاظمی قمی سفیر سابق ایران در عراق در برنامه این هفته بدون تعارف به بیان بخشی از جلوه های مجاهدت و فداکاری های سردار شهید اسلام، حاج قاسم سلیمانی در میدانِ مبارزه با داعش و دیگر دشمنان ایرانزمین پرداخت.
 
قمی با طرح این سوال که "اگر این مرد میدان نبود و در جبهه نبرد با تروریست های تکفیری که با حکم اربابانشان کمر به نابودی جمهوری اسلامی بسته بودند، حضور نمی یافت، چه کسی و کدام دیپلمات می توانست روبروی داعشی ها بایستد و با دیپلماسی آنها را از وحشیگری ها منع کند؟" افزود: اگر ما در میدانِ نبرد با دشمنان در سوریه و عراق حضور نمی یافتیم و داعش وارد خیابان های تهران می شد، دیگر کدام دولت به خودش زحمت می داد که با دیپلماسی ما وارد مذاکره شود؟
 
سفیر سابق ایران در عراق گفت: اگر شما در میدان نباشید و قدرت نداشته باشید، هیچ دولت و سیاستمداری نیازی به مذاکره نمی بیند.
 
کاظمی قمی تصریح کرد: دیپلماسی فقط محدود به میز و تلفن نیست، بلکه حتی وقتی عکسی از یک فرمانده ایرانی که دوربین به چشم، میدان نبرد را بررسی می کند، منتشر می شود، یک پیام قوی و معنی دار دیپلماتیک مخابره می شود.
 
ویدئو کامل بی تعارف:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۴°