لزوم مقابله با اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۰۶۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل بر لزوم مقابله با اقدامات تروریستی - نژاد پرستانه رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان در دیدار صلاح فحص نماینده جنبش أمل لبنان در تهران به تلاش دشمنان لبنان برای تداوم اعمال فشار همه جانبه و از جمله فشار اقتصادی بر مردم این کشور اشاره کرد و افزود: آمریکا با روش‌های پیچیده و موذیانه در صدد ایجاد بحران داخلی در لبنان است.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین با تاکید بر حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از مردم، ارتش و مقاومت لبنان تصریح کرد: علیرغم اقدامات تحریمی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، تهران هرگز در این روز‌های سخت لبنان را تنها نخواهد گذاشت. به عنوان نمونه، در راستای کمک به مردم لبنان، ما از سال‌ها قبل آمادگی خود را برای کمک موثر به تامین کمیود برق کشور لبنان اعلام کرده ایم.

وی با بیان اینکه بی تردید منطقه از این دوران سخت عبور خواهد کرد افزود: اجازه داده نخواهد شد که حامیان و خلق کنندگان دیروز داعش، امروز با جنگ تروریسم اقتصادی به منطقه ما آسیب رسانند.

در این دیدار که در آستانه روز جهانی قدس انجام شد، برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم روز قدس امسال و لزوم مقابله با اقدامات تروریستی - نژاد پرستانه رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °