نوید فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی دو چندان شده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 02 تير 1400
کد خبر : ۸۱۶۱۳۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای تاکید کرد: نوید فروپاشی رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی و آزادی سرزمین فلسطین بویژه قدس شریف و مسجدالاقصی دو چندان شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت؛ متن بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس به این شرح است:

باسمه تعالی؛ دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین فرارسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ و ۴۳ مین سالروز ابتکار عمل مبارک امام راحل در نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس علیه اشغالگران سرزمین فلسطین و قدس شریف را گرامی می‌دارد. مداومت ملت‌های جهان در بزرگداشت روز جهانی قدس بیانگر عزم راسخ آزادیخواهان و حامیان ملت فلسطین جهت اثبات نامشروع بودن اشغال سرزمین فلسطین و لزوم آزادی آن از طریق مقاومت و برگزاری همه پرسی حق تعیین سرنوشت است.

بی تردید پاسداشت روز جهانی قدس؛ برگزاری تظاهرات بازگشت در غزه مقاوم و انتفاضه رمضانی اخیر در قدس، نوید فروپاشی رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی و آزادی سراسر سرزمین فلسطین بویژه قدس شریف و مسجدالاقصی را در دل مومنین، آزادیخواهان و حامیان جهانی ملت فلسطین دو چندان نموده است. فروریختن هیمنه رژیم صهیونیستی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای و مدعی دموکراسی، بعد از شکست‌های پی در پی صهیونیست‌ها در صحنه‌های نبرد و تحمل ضربات سهمگین موشکی مقاومت بموازات خنثی شدن توطئه شوم معامله قرن و تداوم بحران سیاسی و اجتماعی در درون رژیم صهیونیستی را باید ثمره ۷۳ سال پایداری و مقاومت در مقابل اشغالگران دانست که روز جهانی قدس الهام بخش آن به شمار می‌آید.

قیام و انتفاضه رمضانی نمازگزاران قدس اعم از زن و مرد و جوان، در آستانه این روزتاریخی ثابت کرد که ملت فلسطین علی رغم خیانت معدود سران کشور‌های عربی به آرمان فلسطین، ملتی پوپا، سرزنده، بالنده و در صحنه است.

بی تردید بر اساس وعده حتمی الهی و به همت ملت مقاوم و قهرمان فلسطین و محور مقاومت، قدس، مسجد الاقصی و سرتاسر سرزمین تاریخی فلسطین آزاد خواهد شد و استکبار جهانی و حامیان رژیم جعلی صهیونیستی هرگز نخواهند توانست با تمسک به سلاح و زور در مقابل خواست یک ملت مقاوم و قهرمان بایستند.

جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای، در این مسیر با تمام توان به حمایت همه جانبه از حقوق مشروع ملت فلسطین تا آزادی قدس و مسجدالاقصی و سراسر فلسطین ادامه خواهد داد و از همه مسلمانان جهان، ملت‌های حامی فلسطین و آزادیخواهان می‌خواهد همچنان در کنار ملت بی پناه فلسطین در مقابل زورگویی، تجاوز، خشونت و جنایات رژیم صهیونیستی بایستند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °