روز قدس از هر زمانی به ما نزدیک‌تر است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۱۴۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز روز قدس از هر زمانی به ما نزدیک‌تر است، چون این رژیم درضعف قرار دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام والمسلمین شهریاری در نشست روز قدس افزود: امروز بیش از هر زمانی دیگری روز قدس اهمیت دارد و مسجد الاقصی و قدس از روز‌های دیگری به ما نزدیک ترند.

حجت الاسلام والمسلمین شهریاری گفت: یک روزی رژیم منحوس پهلوی از حامیان رژیم صهیونیستی بود، اما با پیروزی انقلاب اسلامی، رژیم اشغالگر قدس ضعیف‌تر شد.

وی ادامه داد: وقتی در جنگ ۶ روزه رژیم صهیونیستی پیروز شد تلاش‌های بعدی مسلمانان به جایی نرسید، اما با پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران یک شعار محوری داشت که موجب شد هیمنه رژیم در اذهان مسلمانان شکسته شود.

حجت الاسلام والمسلمین شهریاری افزود: رژیم صهیونیستی شکست ناپذیر نشان می‌داد، اما جمهوری اسلامی نشان داد که می‌توان با مقاومت و ایستادگی بر همه دشمان غلبه کرد و تا وقتی که مقاومت ادامه داشته باشد، می‌توان پیروز شد.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: در جنگ ۳۳ روزه نیز مشاهد کردیم که حزب الله لبنان با اسوه قراردادن شعار مقاومت هیمنه رژیم اشغالگر را در هم شکست و جنگ ۲۲ روزه و جنگ غزه و جنگ اخیر غزه در سال ۲۰۱۴ هم نشان داد که رژیم اشغالگر قدس یک خانه عنکبوتی بیش نیست و بنیادش ناپایدار است.

وی گفت: بر همین اساس می‌گویم که امروز قدس از هر زمانی به ما نزدیک‌تر است، چون مشاهده می‌کنیم این رژیم در ضعف قرارداد و تل آویو در تیررس موشک‌های حزب الله، غره و جبهه مقاومت است.

حجت الاسلام والمسلمین شهریاری ادامه داد: آن که رژیم صهیونیسی را تهدید می‌کند اکنون تنها سنگ نیست بلکه جبهه مقاومت این امکان را دارد که موشک‌های خود را به تل آویو برساند و این مسلمانان را امیدوارم کرده است که اگر متهد باشند می‌توانند این رژیم کودک کش را از پایی در بیاورند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °