فدراسیون فوتبال و مسئولان شستا توافق کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۳۰۸
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
رئیس سابق کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: باید برای حفظ منافع ملی جلسه‌ای بین فدراسیون فوتبال و مسئولان شستا (شکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) برگزار شود و به توافق برسند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 واگذاری مالکیت ساختمان فدراسیون فوتبال در ازای بدهی به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) موضوعی است که در برنامه امشب چهارسوی لیگ به آن پرداخته شده است.

صادق درودگر رئیس سابق کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال که مهمان این قسمت از برنامه چهارسوی لیگ بود، گفت: اصل ماجرا این بود که پولی وجود نداشت که ما در آن زمان پرداخت کنیم و در آن شرایط هم شاید بهترین تصمیم انتخاب مربی ارزان قیمت بود.
وی در عین حال تصریح کرد: ولی انتخاب مربی تیم‌های ملی خیلی از اوقات در چارچوب تصمیمات یک رئیس فدراسیون نیست و مسائل مهمی دیگری مطرح است.
رئیس سابق کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال افزود: افرادی هم که مشاوره می‌دادند در آن زمان می‌گفتند اگر کی روش رفته حتما باید یک مربی بزرگ دیگری مثل مارک ویلموتس بجایش بیاید.
وی ادامه داد: اعتقاد من این است که کمیته فنی هم باید دقت بیشتری می‌داشت و به انتخاب مربی کمک می‌کرد
درودگر با بیان اینکه من نمی‌دانم کدام کارشناس آمده و ساختمان را قیمت گذاری کرده است، گفت: ساختمان فدراسیون فوتبال دو هزار متر بنا دارد آن هم در خیابان سئول که حداقل متری ۷۰ تا ۷۵ میلیون تومان می‌ارزد.
به گفته وی مسئولان شستا در آن روز محبت کردند، ولی دوست داشتم همکاری ما با آن‌ها ادامه پیدا می‌کرد و اگر صبر می‌کردند پولشان هم می‌گرفتند.
رئیس سابق کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال افزود: کما اینکه ۱۶ یا ۱۷ میلیارد تومان دیگر می‌گرفتند این بدهی تسویه می‌شد.
وی گفت: البته سند قابل برگشت است می‌توان به ماده ۴۷۷ استناد کرد و یا اعاده دادرسی کنیم و سند را ابطال کنیم.
درودگر با بیان اینکه به نظر من الان باید مسئولان شستا با فدراسیون فوتبال توافق کنند و این برای تیم ملی که چند وقت دیگر بازی‌های مقدماتی جام جهانی دارد هم روحیه بخش است، گفت: باید برای حفظ منافع ملی جلسه‌ای بین فدراسیون فوتبال و مسئولان شستا برگزار شود و به توافق برسند.
به گفته وی متاسفانه فشار‌های جانبی از سوی مجلس، نهاد‌های دیگر و رسانه‌ها باعث شد این اتفاقات بیفتد.
 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °