کابوس دشمنان؛ برگزاری انتخاباتی امن و سالم است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 24 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۴۲۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: کابوس دشمنان جمهوری اسلامی ایران، برگزاری انتخاباتی با سه ویژگی حضور حداکثری، سالم و امن است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"محمدجواد حاج علی اکبری" در همایش سراسری بصیرت دینی و انقلابی (ویدئو کنفرانسی) افزود: برگزاری همایش سراسری بصیرت دینی و انقلابی بیانگر دغدغه نیروی انتظامی در ایفای نقش درخشان خودبه منظور تامین امنیت انتخابات و سلامت آن است.

وی تاکید کرد: جان انقلاب اسلامی و هویت نظام به انتخابات گره خورده و کابوس دشمنان جمهوری اسلامی ایران، برگزاری انتخاباتی با سه ویژگی حضور حداکثری مردم (پرشور)، سالم و امن است.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت‌های پلیس خاطر نشان کرد: پهنه ماموریت‌های نیروی انتظامی استثنایی، کم نظیر و کم بدیل است؛ ناجا از منظر گره خوردن به ساحت‌های مختلف زندگی مردم نقش فوق العاده‌ای دارد؛ این نقش از مرز تا شهر از فضای مجازی تا حقیقی، آسیب‌های اجتماعی و ... تداوم و ارتباط دارد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور یادآور شد: نیروی انتظامی مشمول وجود انسان‌های جهادی است و این نیرو رسالت عظیمی در کشور بر عهده دارد.

وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کرد: نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی و سلامت انتخابات رسالت ویژه‌ای دارد و خوشبختانه در این امر متخصص و پرتجربه است.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اقدامات پیچیده دشمنان به منظور ضربه به نظام و کشور تاکید کرد: این توطئه‌های پیچیده، نیازمند سناریو‌های ترکیبی در محور امنیت و تامین آن است.

وی حضور و شرکت در انتخابات را مصداق بارز "عمل صالح" در مقابله با دشمنان دانست و تصریح کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران از مصادیق بارز " امر جامع" است و "ساده انگاری" و " عادی انگاری" این مسئله خطر آفرین می‌باشد، یعنی حضور حداکثری در انتخابات و نمایش پرشور از مشارکت مردم یک تکلیف است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری ادامه داد: حضور مردم در انتخابات و تعیین سرنوشت کشور، نعمتی بزرگ و از دستاورد‌ها و خون آورد‌های این نظام اسلامی است و در این میان عملیات شیرین سازی کام مردم، تزریق احساس امید در چنین شرایطی همواره باید در دستور کار نیروی بزرگ انتظامی باشد و خوشبختانه این مهم در ناجا دیده می‌شود.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه نیروی انتظامی را آماده و سرحال برای ماموریت بزرگ انتخابات می‌بینم، تاکید کرد: ان شاء الله با مشارکت حداکثری مردم و انتخاب فردی اصلح و شایسته، شاهد فعالیت دولتی حزب اللهی، آماده خدمت و بی تکلف باشیم و حاصل انتخابات سالم و امن باعث روشنی چشم دوستداران نظام و انقلاب و کوری چشم دشمنان باشد.

وی در پایان پیشنهاد برگزاری نشست تعاملی نیروی انتظامی و ائمه جمعه سراسر کشور را به منظور تقویت تعاملات فی ما بین مطرح کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °