شنیدن شدن صدای ۳ انفجار در فلسطین اشغالی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۴۴۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
منابع فلسطینی از حمله به گشتی اشغالگران در شمال غزه خبر دادند، همچنین خبرنگار العالم از شنیده شدن سه انفجار در مرکز فلسطین اشغالی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 منابع فلسطینی گزارش دادند که در پی حمله موشکی مقاومت به قدس، جلسه کنست رژیم صهیونیستی لغو شد و تمامی اعضای کنست به پناهگاه منتقل شدند.

منابع فلسطینی همچنین گزارش دادند که مقاومت هم اکنون درحال شلیک موشک به سمت شهرک‌های این رژیم است، که در پی آن آژیر‌های خطر در اطراف شهرک‌های غزه به صدا درآمدند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دقایقی پیش یک موشک ضدتانک از شمال نوار غزه به سمت نواحی مرزی شلیک شده و تحقیقات در مورد این حادثه در جریان است.

حمله موشکی به گشتی صهیونیستی

مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد، مقاومت فلسطین یک گشتی نظامیان رژیم صهیونیستی را در نوار مرزی باریکه غزه با یک موشک هدایت‌شونده هدف قرار داد.

خبرگزاری شهاب اعلام کرد که بر اساس اطلاعات اولیه‌ای که بدست آمده، یک جیپ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شرق بیت حانون هدف قرار گرفته و دچار آتش‌سوزی شده است.

منابع فلسطین اعلام کردند که گروهان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی مسئولیت حمله به جیپ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شرق غزه را بر عهده گرفت و اعلام کرد این جیپ را با موشک هدایت‌شونده کورنت هدف قرار داده و موشک مستقیما به هدف اصابت کرده است.

سجده شکر روزه‌داران در مسجد الاقصی پس از آغاز حملات

خبرگزاری شهاب اعلام کرد که پس از حمله موشکی مقاومت به اراضی اشغالی، روزه‌داران در مسجد مبارک الاقصی سجده شکر بجای آوردند.

 ابوعبیده سخنگوی قسام توئیت کرده است که گردان‌های قسام هم اکنون مواضع دشمن صهیونیستی در قدس را در پاسخ به جنایات این رژیم علیه قدس و ساکنان محله شیخ جراح و مسجد مبارک الاقصی هدف حمله موشکی قرار داد.

در ادامه این توئیت آمده است که دشمن باید پیام این حمله را به خوبی درک کند و اگر جنایات اشغالگران ادامه داشته باشد، مقاومت نیز حملات خود را گسترده‌تر خواهد کرد.
 
صبح امروز میان فلسطینیان و نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی در محوطه مسجدالاقصی درگیری‌های شدید رخ داد، براساس گزارش خبرنگار العالم در فسطین اشغالی نظامیان اشغالگر به حرم مقدس یورش برده با تجمع‌کنندگان فلسطینی درگیر شدند، در پی این درگیری‌ها ده‌ها فلسطینی بر اثر اصابت گلوله‌های پلاستیکی از جانب نظامیان رژیم اشغالگر مجروح شدند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °