اعلام روش‌های پرداخت"فطریه" به کمیته امداد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 04 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۴۷۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، روش‌های پرداخت فطریه از این نهاد را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عسگریان، با اشاره به روش‌های پرداخت فطریه افزود: به دلیل بیماری کرونا، بسیاری از محل‌های تجمعی را از دست دادیم.
 
ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرده که در شهر‌های آبی و زرد نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌ها می‌تواند در برخی از مساجد برگزار و در صورتی که این اتفاق بیفتد میزان دسترسی ما به مقدار زیادی افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: کمیته امداد امسال تمام تمرکز خود را بر استفاده از روش‌های نوین گذاشته است.
 
هموطنانی که قصد دارند فطریه یا کفاره خود را واریز کنند، می‌توانند از تلفن همراه با شماره‌گیری کد #۵*۸۸۷۷* فطریه خود را پرداخت کنند؛ مردم بدانند که حداکثر با فاصله ۲۴ ساعت این فطریه به دست محرومان می‌رسد.

عسگریان یادآور شد: همچنین شهروندان می‌توانند به ussd مراکز نیکوکاری یا مساجدی که در محل مورد نظرشان مراجعه کرده و فطریه خود را به مراکز نیکوکاری(مراکزی نیکوکاری که دارای ussd و مجوز از کمیته امداد هستند) بدهند؛ آن‌ها نیز فطریه را میان محرومان توزیع خواهند کرد.

وی یادآور شد: دومین درگاه نیز emdad.ir که هموطنان در صورت ورود به این درگاه در قسمت مربوط به زکات وارد و فطریه خود را واریز کنند. البته کمیته امداد در اکثر اپلیکیشن‌ها مانند اپلیکیشن‌های"سنا" و "بله" قسمت مربوط به زکات و فطریه هم دارد که مردم می‌توانند فطریه را از این راه نیز پرداخت و یا می‌توانند از تلفن گویای ملی برای دریافت اطلاعات با شماره ۰۹۶۸۸۷ تماس بگیرند.

عسگریان با بیان اینکه در سال جاری تمرکز ما بر روش‌های نوین است، گفت: این روش‌ها شامل USSD کد #۵*۸۸۷۷* درگاه اصلی امداد emdad.ir و تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °