کاهش پنج درصدی جرایم در ماه رمضان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 02 تير 1400
کد خبر : ۸۱۶۵۱۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در ماه مبارک رمضان به خصوص در شب‌های قدر امنیت به بهترین شکل در سطح تهران برقرار شد و هیچگونه مورد امنیتی نداشتیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار "حسین رحیمی" در مراسم اختتامیه محفل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در راستای تأکیدات فرمانده ناجا و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا یکی از اساسی‌ترین راهبرد‌های ما در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ایجاد فضای معنوی و ایجاد پلیس در تراز انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی رکن اصلی برقراری امنیت در داخل کشور از مرز‌ها تا مرکز است و این نیرو بیشترین ارتباط را با مردم دارد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: روزانه ۱۷ تا ۲۰ هزار نفر به مراکز فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مراجعه می‌کنند.
سردار رحیمی عنوان داشت: در طول این ماه ۱۲۰ تا ۱۸۰ محفل انس با قرآن کریم در سراسر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شده است.
وی با بیان اینکه تلاش ما تربیت نیرو‌هایی قرآنی، انقلابی و ولایی است، گفت: نیروی انتظامی امروز به واسطه اجرای ماموریت‌های خود همواره مورد حمله دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.
سردار رحیمی گفت: در ماه مبارک رمضان به خصوص در شب‌های قدر امنیت به بهترین شکل در سطح تهران برقرار شد و هیچگونه مورد امنیتی نداشتیم؛ خوشبختانه در این ماه عزیز میزان جرایم ۵ درصد در تهران کاهش داشته است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °