هنیه: تحت هیچ شرایطی از‌ قدس کوتاه نمی‌آییم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۵۴۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: جنگ تا زمانی که صهیونیست‌ها دست از قدس برندارند، ادامه دارد و ما به عنوان فلسطینی از قدس و مقاومت دست نخواهیم کشید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "اسماعیل هنیه" با اشاره به تحولات فلسطین و قدس اشغالی گفت: با فصل جدیدی از مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن مواجه هستیم، ما در نبرد قدس پیروز شدیم و جشن‌های خیالی شهرک نشینان را در مسجد‌الاقصی بر هم زدیم.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس افزود: جنگ تا زمانی که صهیونیست‌ها دست از قدس برندارند، ادامه دارد و ما به عنوان فلسطینی از قدس و مقاومت دست نخواهیم کشید.

او بیان کرد: ما به وظیفه جهادی، دینی و قانونی خود عمل می‌کنیم و این رژیم کودک‌کش صهیونیست است که به کودکان حمله می‌کند.

هنیه گفت: میلیون‌ها فلسطینی در اردوگاه‌ها در سخت‌ترین و بدترین شکل ممکن زندگی می‌کنند که باید همه آنها به سرزمین خود بازگردند.

او ادامه داد: ما به آنها که در چند روز گذشته در مصر و قطر تماس‌های مستمر و مداوم داشتیم تأکید می‌کنیم: مسئول همه این اتفاقات رژیم صهیونیستی است.

هنیه در واکنش به سیاست‌های رژیم صهیونسیتی در قدس و بیرون کردن فلسطینی‌ها گفت: صهیونیست‌ها با آتش بازی نکنند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بیان کرد: ما همه شیوه‌های مذاکره و توافق را از اسلو تا مادرید دیده‌ایم و نتیجه آن را هم متوجه شده‌ایم. هیچ توافقی بدون قدس امکان ندارد؛ فلسطین بدون قدس معنی ندارد؛ اگر دشمن این را می‌خواهد مردم فلسطین آماده جان‌فشانی هستند. ما برای جنگ در قبال وقایع قدس آماده‌ایم؛ اگر رژیم صهیونسیتی دنبال آتش‌بس است، باید دست از قدس بردارد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °