افزایش تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۵۵۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
رئیس ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران گفت: مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا تا پایان این هفته در دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران و ایران با همکاری شهرداری، آموزش و پرورش و سایر ارگان‌ها افزایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "علیرضا زالی" گفت: از هفته آینده اردوگاه شهید باهنر هم برای واکسیناسیون خودرویی به فضا‌های تزریق واکسن اضافه می‌شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران افزود: سالمندانی که به هر دلیلی در بازه زمانی اعلام شده نتوانستند واکسیناسیون را انجام دهند، می‌توانند در روز‌های آینده با مراجعه به مراکز، واکسن را تزریق کنند.

زالی تأکید کرد: واجدین شرایط برای جلوگیری از تجمع در مراکز واکسیناسیون، با مراجعه به سامانه ثبت‌نام کشوری واکسیناسیون کرونا به ثبت‌نام و پس از تماس با آنها و بر اساس زمان‌بندی به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران گفت: هنوز ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از شهروندان تهرانی ساکن مناطق شمال و شمال شرق تهران در سامانه سیب ثبت‌نام نشدند و از ۷ هزار و ۶۰۰ سالمند بالای ۸۰ سال در منطفه شمیرانات اطلاعات کافی در این سامانه ندارند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران گفت: از هفته آینده واردات واکسن به کشور شتاب می‌گیرد و سهمیه کافی برای گروه‌های سنی پرخطر که افراد بالای ۶۰ سال هستند تأمین می‌شود.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °