فرصت چهار روزه برای ثبت اعتراض داوطلبان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 02 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۷۶۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌های عالی نظارت استان از تاریخ ابلاع نتایج برای ثبت اعتراض چهار روز فرصت دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها در اطلاعیه شماره ۲ اعلام کرد: به اطلاع تمامی داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌های عالی نظارت استان می‌رساند؛ مستند به تبصره‌های ۴ و ۵ ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور معترضان (شامل کلیه شهر‌های زیر ۲۰۰ هزار نفر و بالای ۲۰۰ هزار نفر) از تاریخ ابلاغ نتایج چهار روز برای ثبت اعتراض خود وقت دارند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا در کشور، داوطلبان می‌توانند اعتراضات خود را از سه روش زیر ثبت کنند؛

۱. مراجعه به فرمانداری‌های سراسر کشور در شهرستان حوزه انتخابیه داوطلب

۲. مراجعه به هیات‌های عالی نظارت استانی، مستقر در مرکز استان حوزه انتخابیه داوطلب

۳. مراجعه به کمیته رسیدگی به اعتراضات هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی کشور مسستقر در میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، استادیوم شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها از همه داوطلبان درخواست کرد با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا برای ثبت اعتراضات به فرمانداری‌های مستقر در شهرستان حوزه انتخابیه خود و یا هیات‌های عالی نظارت استان مراجعه کنند.

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی کشور در اطلاعیه خود تاکید کرد که به کلیه اعتراضات طبق قانون و با اولویت رسیدگی خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °