انتفاضه رمضان آغازی بر پایان رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۷۷۸
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: انتفاضه رمضان آغازی بر پایان رژیم صهیونیستی خواهد بود، چون اقتصاد و امنیت رژیم صهیونیستی را به خطر انداخته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حسین کنعانی مقدم، کارشناس مسائل غرب آسیا، با حضور در برنامه زنده گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر، که با موضوع معادله موشکباران تلاویو در برابر بمباران غزه پخش شد، گفت: هم اکنون نه تنها مردم فلسطین بلکه جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قدرت نمایی می‌کند.
وی تصریح کرد: جبهه‌های مقاومت در سوریه، لبنان، یمن، اردن، غزه و حتی کرانه باختری تشکیل شده است و آماده تهاجم به رژیم صهیونیستی هستند.
این کارشناس مسائل غرب آسیا، با بیان اینکه به نظر می‌رسد این بار یک حرکت جبهه ای و سراسری شکل گرفته بنام انتفاضه رمضان و به این سادگی‌ها این انتفاضه خاموش نخواهد شد، گفت: انتفاضه رمضان آغازی بر پایان رژیم صهیونیستی خواهد بود.
وی اقتصاد و امنیت را دو عامل مهم پایداری و استقرار رژیم صهیونیستی دانست و افزود: هم اکنون هر دوی این‌ها در معرض خطر جدی قرار گرفته است چراکه گنبد آهنین درحال از کار افتادن است و تمام شهر‌های رژیم صهیونیستی زیر بارش موشک‌های نقطه زن قرار گرفته است.
به گفته کنعانی مقدم برای اولین بار است که این حجم از موشک‌ها از طرف جبهه مقاومت به سمتشان شلیک می‌شود.
وی با اشاره به اینکه امروز روز یوم النکبه است روزی که رژیم نامشروع صهیونیستی در ۱۹۴۸ در سرزمین‌های اشغالی تاسیس شد، گفت: اقتصاد و امنیت رژیم صهیونیستی با بوجود آمدن جبهه‌ای به نام انتفاضه به خطر افتاده است.
 
شاهد انزوای رژیم صهیونیستی هستیم
در ادامه حسین آجرلو، کارشناس مسائل غرب آسیا که بصورت تصویری در این برنامه حضور یافت، گفت: هم اکنون جبهه مقاومت یک انسجام درونی پیدا کرده است و به یک زبان بین المللی رسیده است.
وی افزود: با به بلوغ رسیدن جهبه مقاومت، شاهد انزوای رژیم صهیونیستی هستیم و آن‌ها به دنبال حامی در جهان است.
 
تاثیر آمادگی جبهه مقاومت بر معادلات حال و آینده منطقه
سیدرضا صدرالحسینی، کارشناس مسائل غرب آسیا نیز با حضور تصویری در برنامه زنده گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر، گفت: اتفاقی که در گستره خاک اشغالگران صهیونیستی افتاده به گونه‌ای غافل گیرشان کرده که قطعا و یقینا بخش قابل توجهی از مدیریت صحنه را از دست داده اند.
وی افزود: انقدر وضعیتشان نابسامان است که موشک‌هایی که برای دفع موشک‌های تهاجمی بکار برده می‌شود و در مجموعه و ذیل گنبد آهنین است توانمندی برخورد با موشک‌های مقاومت را ندارد و برعکس به سرزمین‌های اشغالی آسیب می‌رسد.
این کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: تحولات اخیر در فلسطین نشان داد که رژیم صهیونیستی بر عکس تبلیغات گسترده‌ای که درباره توان دفاعی و نظامی خود می‌کرد، آمادگی لازم را نداشت.
به گفته وی آمادگی که مجموعه مقاومت در سراسر این منطقه وسیع از خود نشان داد حتما می‌تواند بر روی معادلات حال و آینده منطقه تاثیرات مستقیمی بگذارد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °